az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,993
Points
118
9jHk0QP.png

Nadir Rüstəmli će predstavljati Azerbejdžan u Torinu. On je pobednik drugog izdanja (2021/22) azerbejdžanskog izdanja šoua The Voice.

Isa Malikov, kompozitor i šef azerbejdžanske delegacije, izjavio je da je primljeno više od 300 pesama na konkurs i da će proces selekcije biti završen u drugoj nedelji marta, kada se očekuje predstavljanje pesme.

Nadirov nastup u finalu takmičenja.


9iOxBsV.jpg


Od4lMQn.jpg


ESlpBSX.jpg
 
Last edited:
Uvijek kad čujem ovo da je primljeno mnogo pjesama za neki interni izbor se sjetim jadne Srbuk koja se 2019. hvalisala da je dobila pReKo 300 pJeSAmA. :ROFLMAO: Zauvijek vriska

Što se Nadira tiče, fizički mi je k'o kombinacija Elnura iz 2008./2015. i Eldara iz 2011.
 
Odlične vokalne mogućnosti, čekam pesmu..
 
Добро је да нису написали да је стигло бар пола милиона песама.

Тек данас објавили ко иде, а на конкурс већ стигло 300 песама. Оно, баш је логично да се песме шаљу на слепо
 
Pa to su sve one pjesme koje su ostale u ladici još od Srbuk, logično.

Nisam sigurna da ću ga moći slušati ako i na ESC pjesmi ode u visine u kojima je u onom videu iznad. Inače skroz dobar vokal.
 
Uh, baš je dobro otpjevao Day after day (i 14 godina kasnije PJESMETINA) 😍 Posebno onaj mugham dio, nije izmeketao ko Samir na ESC-u

Bilo bi vrijeme da se Azeri vrate tako nečem ponovo
 
Ne volim muško pevanje koje zaliči na ženu .. neka hvala,osim u ekstremno retkim slučajevima.
....iritantan je i krevelji se previše .... ne volim taj tip interpretacije pogotovo ne u muškaraca

jedna tipična klasik teatralna diva
 
Azerbaijan is coming!

Nadir Rustamli: "Julius Caesar has written his name in world history and in May Nadir Rustamli will write his name in world history as well"

#Azerbaijan #NadirRustamli #Eurovision
Nakon Kleopatre - Gaj Julije Cezar?! 😂
 
Ovi pjevaju o istorijskim ličnostima za razliku u kojoj državi pjevaju, prvo Mata Hari, sad Cezar.... Bože me sačuvaj
 
Ovde baš puno očekujem i nadam se da me neće razočarati.
 
Šveđani (shocker) rade Julija Cezara, Italijani na aparatima:LOL::LOL::LOL:
 
Pa nismo ni simnjali da ce Azeri uzeti nesto svoje. Desilo se cudo 2017. i ko zna kad opet.
 
Ja ovde očekujem nešto wow zbog naziva pesme.
 
Back
Top