be Belgija 2022: Jérémie Makiese - Miss You

Nastup na ESC koncertu u Amsterdamu

 
Ovo ide jako jako dobro kod žirija i slabije kod publike. Odličan je uživo očekivano.
 
Dobar je, nadam se da će biti dovoljno za finale.
 
I ja se nadam. Bar je vokalno dobar, a nastup ce biti ok.
Meni se cini da je on jedan od sigurnijih finalista, iako je po meni u dosta tezem pf-u.
 
Prolazi na konto žirija, mislim da publika baš i neće pasti na ovo. Neka sredina tabele...
 
Ocekivao sam vise ali i ovakva kakva jeste, skroz mi je legla pesma. I njegov glas mi je takodje odlican. Steta je sto nema neke kulminacije ali jos jedna dobra pesma za Belgiju sto se mene tice.

Vodice zestoku borbu na ESCu sa zanrovski slicnim pesmama a kod mene siguran top 10.
 
Ne znam da li mu je ovo bila garderoba za live show, ali jako je dobro... 👍
 
Skroz zaboravih na ovog, pjesma mi je malčice postala bolja s vremenom, ponajviše mislim na refren koji mi je ušao u uho, ali isto kao i za Češku svejedno mi je kako završi, ako žiri baš pogura onda prolazi
 
Pa nešto mi je bez veze ovaj današnji dan, i ja da pustim Belgiju koja mi sledi na listi, a on krenuo odmah u neku tugu, patetičan tekst da me ubije do kraja! :cry:
Nije mi ova pesma ostavila nikakav utisak, neka tugaljivost, kao da je rešio da se žali i prazni koliko može u pesmici koja nije uzgred nimalo originalna, ni stilski, niti melodično. Nešto mi ovde fali, definitivno da bude više od obične komercijalne pop/R'n'B pesme, a možda je i do mojih očekivanja, s obzirom koliko je meni :be: poslednjih godina stalno u vrhu, čak dva puta No1 u poslednjih pet godina!
Ne znam, ja ovo ne vidim u finalu (Belgija je ta na koju mi je asocijacija fejl sa nastupom), a možda drugi put budem raspoloženiji za ovako nešto, ko zna...
 
Lepo peva i to je sve. Ima četiri plesača u crnom, narandžasta svetla. U suštini nastup je dosadan.
 
Ne znam sta bih napisao o isecku, meni je ono neinspirativno i mlako.
 
Back
Top