Beogradsko proleće

A orkestar baš daje neki poseban štih svemu. :giggle:

Super peva Stefan, nadam se da ćemo ga slušati uskoro i u nekoj originalnoj pesmi.
 
Jedino sto mi se ne dopada je to kako se Toni obukao. Nekako mi nije prikladno za ovakav festival.
 
Ali uglavnom su hitovi iz 70ih.80ih je slabo hitova bilo.Jači puno bio Mesam tad.
 
Nisam očekivala Tonija kao pobednika. :D
 
Ni ja.A drugo i treće mjesto jedine brze pjesme večeras.
 
Nisam ni ja, ali mi je vece iznenadjenje drugo mesto Vasica.
 
Pa što reče euronik ranije, prava pesma za leto, koje je na pragu.
 
odmah po zavrsetku pesme počeo sam da je pevušim. lepo festivalsko veče i nostalgično putovanje.
sviđa mi se pobednik, ali i ceo top 3.
 
Kada izlazi cd? Hoce li biti u slobodnoj prodaji ili ce se porucivati preko RTS-a? I da li ce biti na cd-u verzije sa orkerstrom?
Svakako kupujem, bez obzira na cenu.

Voleo bih kad bi izasli neki rezultati glasanja. Barem neki poredak i ukupan broj pristiglih glasova.
 
Nisu neke pesme. Najvise me odusevila Bojana Stamenov, kakav glow up je dozivela ta zena, svaka joj cast, prelepo izgleda.
 
Gledao sam da li se nekim čudom album pojavio na Spotify-u i naiđem na ovu bopčinu sa Dečjeg BG proleća 2016:


Ima preko 30k slušanja, molim lepo!
 
Jos jedna odlicna njegova pesma nakon PZE. (y)
Gledao sam da li se nekim čudom album pojavio na Spotify-u i naiđem na ovu bopčinu sa Dečjeg BG proleća 2016:


Ima preko 30k slušanja, molim lepo!
To je pesma sa moje najomiljenije ploce za decu u izvedbi Minje Subote i Dragana Lakovica sa horom "Kolibri". Ne znam koliko smo puta pustali brat i ja; mislim na celu plocu. Sve su odlicne pesme i do dana danasjneg pustim ponekad da se prisetim. Najomiljenija mi je pesma "Svaki dan se sunce radja".
 
Мирзина песма и наступ обрисани са ЈуТјуба хахааххахахахаха
 
Back
Top