Bojana Stamenov

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,985
Points
118
Predstavnica Srbije na Pesmi Evrovizije 2015, Bojana Stamenov, nastupa sa svojim Bojana Stamenov bendom sastavljenim od muzičara iz Subotice i Novog Sada - saksofoniste Gabora Bunforda, bubnjara Gorana Evetovića, basiste Armanda Mesaroša i gitariste i kompozitora Dušana Milivojevića. Spremaju bluz album koji bi trebalo da bude završen najkasnije do kraja godine, a jedna od pesama je "Shoes For Blues".

 
Daaaa. Baš su joj predviđali blistavu karijeru ali džabe kad ne stoji produkcija iza tebe osuđen si da propadneš kao ona :(
 
kad ne stoji produkcija iza tebe
Ona bar ima jedinstvenu i interesantnu pojavu koja se mogla donekle komercijalizovati. Realno mislim da je bolela Cana da juri da snima bilo sta.
Lenjost nasih 'cistih pop' izvodjaca mi je oduvek bila simptomaticna: najlakse je kukati i cekati da te RTS pozove da odradis po koju gazu za tv program ala Lude noci itd. i to je to.
 
Kako dobra interpretacija.. 👏
 
Bojana će biiti gošća na žurci španskog OGAE-a "OGAE Spain Music On 2023" 7. oktobra u Madridu. Pored nje, za sada su potvrđeni još Alma (Francuska 2017), Fabrizio Faniello (Malta 2001. i 2006) i Blanca Paloma (Španija 2023).​

bojana.jpg
 
A 3. septembra od 18h nastupa u Botaničkoj bašti "Jevremovac".
Detaljnije na https://forum.evropesma.org/threads/koncerti.46/post-162428.

AmuARMv.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Stvarno sam uživao slušajući ih kad su bili u NS pre par meseci, sve preporuke.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Jel ova žena ima neku pesmu sem evrovizijske?
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Bolje neka ide onda u kočinu da tovi živinu.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Naravno da ima, vidite na početku teme. Sprema bluz album, i na svirkama peva i te nove pesme.

Što se tiče pesama na srpskom, ima ovu koju je otpevala za projekat New European Songbook - Nova evropska pesmarica.

 
Ima i duet sa Markom Toljom sa prošlogodišnjeg Beogradskog proleća.
 
Back
Top