bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Ova pesma super počne i onda krene u nepoznatom pravcu i završi nigde
Da.
Refren mi je nekako mlak. Strofe su dobre i taman da bude neki jaci prelaz, a ono samo se nastavi.
Mada moram priznati, bez obzira na to, pocelo mi se dopadati. Nije mi sad tako lose.
 
Volim tvrđi zvuk, ali ovo je slabo, u najmanju ruku. Veliki korak unazad u odnosu na prošlu godinu.
 
Izašao minipop

XDiOq2J.jpg


Objavljeno je i da će Intelligent Music Project nastupiti na ESC koncertu u Amsterdamu.

mGZUvoX.jpg
 
Mogli bi oni i promeniti pesmu ...vremena još na pretek ..
i samo se nasmeju i kažu mooošaaa
 
Mogli bi promeniti predstavnika, nekog ko nije na poternici u drugim državama npr
 
Uopšte nije tako loše, čak i loš engleski akcenat ima šarma.. :)
 
Na nekim kladionicama sa zadnjeg mjesta došli na prvo 😂
 
Na fejsbuk stranici BNT-a su upravo podelili informaciju da će njihovi predstavnici Intelligent Music Project biti na ESC koncertu u Asmterdamu, 9. aprila, tako da ne izgleda da će proomeniti izvođača. Možda pesmu ili nešto u okviru tima...
 
Na fejsbuk stranici BNT-a su upravo podelili informaciju da će njihovi predstavnici Intelligent Music Project biti na ESC koncertu u Asmterdamu, 9. aprila, tako da ne izgleda da će proomeniti izvođača. Možda pesmu ili nešto u okviru tima...
Sad mora da demantujem sam sebe :LOL: Pre 5 minuta su objavili to, a sada obrisali. Moguće da onaj ko im vodi fejsbuk stranicu nije bio upućen da se sprema promena predstavnika. Neki cirkus spremaju...

Evo dokaza da su bili okačili to.
sWnZEHj.jpg
 
Last edited:
Sad mora da demantujem sam sebe :LOL: Pre 5 minuta su objavili to, a sada obrisali. Moguće da onaj ko im vodi fejsbuk stranicu nije bio upućen da se sprema promena predstavnika. Neki cirkus spremaju...

Evo dokaza da su bili okačili to.
sWnZEHj.jpg
To je ono, objavili smo pesmu prvi, svi nas pljuji, pa aj da menjamo. Malo jadno.
 
Pa oni su sve ove godine jadni i očajni, a niko u Bugarskoj ne zna ni ko ih predstavlja.

A tako nikad neće pobijediti, zato što su fejk. Vidim i pare se uložile u kladionice, s mrtvog zadnjeg mjesta u top 5
 
Too bree, neka svi mijenjaju, svi sa lošim pjesmama mijenjajte pod hitnoo.
 
Back
Top