bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Tinte

Ekspert
Ova pesma super počne i onda krene u nepoznatom pravcu i završi nigde
Da.
Refren mi je nekako mlak. Strofe su dobre i taman da bude neki jaci prelaz, a ono samo se nastavi.
Mada moram priznati, bez obzira na to, pocelo mi se dopadati. Nije mi sad tako lose.

Djole89

Ekspert
Volim tvrđi zvuk, ali ovo je slabo, u najmanju ruku. Veliki korak unazad u odnosu na prošlu godinu.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Izašao minipop

XDiOq2J.jpg

Objavljeno je i da će Intelligent Music Project nastupiti na ESC koncertu u Amsterdamu.

mGZUvoX.jpg

Turbo_ESChaler

Ekspert
Mogli bi oni i promeniti pesmu ...vremena još na pretek ..
i samo se nasmeju i kažu mooošaaa

Stefan28

Ekspert
Mogli bi promeniti predstavnika, nekog ko nije na poternici u drugim državama npr

Mrm

Ekspert
Uopšte nije tako loše, čak i loš engleski akcenat ima šarma.. :)

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Na fejsbuk stranici BNT-a su upravo podelili informaciju da će njihovi predstavnici Intelligent Music Project biti na ESC koncertu u Asmterdamu, 9. aprila, tako da ne izgleda da će proomeniti izvođača. Možda pesmu ili nešto u okviru tima...

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Na fejsbuk stranici BNT-a su upravo podelili informaciju da će njihovi predstavnici Intelligent Music Project biti na ESC koncertu u Asmterdamu, 9. aprila, tako da ne izgleda da će proomeniti izvođača. Možda pesmu ili nešto u okviru tima...
Sad mora da demantujem sam sebe :LOL: Pre 5 minuta su objavili to, a sada obrisali. Moguće da onaj ko im vodi fejsbuk stranicu nije bio upućen da se sprema promena predstavnika. Neki cirkus spremaju...

Evo dokaza da su bili okačili to.
sWnZEHj.jpg

Last edited:

Headless

Iskusan član
Sad mora da demantujem sam sebe :LOL: Pre 5 minuta su objavili to, a sada obrisali. Moguće da onaj ko im vodi fejsbuk stranicu nije bio upućen da se sprema promena predstavnika. Neki cirkus spremaju...

Evo dokaza da su bili okačili to.
sWnZEHj.jpg
To je ono, objavili smo pesmu prvi, svi nas pljuji, pa aj da menjamo. Malo jadno.

Donald Trump

Ekspert
Pa oni su sve ove godine jadni i očajni, a niko u Bugarskoj ne zna ni ko ih predstavlja.

A tako nikad neće pobijediti, zato što su fejk. Vidim i pare se uložile u kladionice, s mrtvog zadnjeg mjesta u top 5

Josipa.

Ekspert
Too bree, neka svi mijenjaju, svi sa lošim pjesmama mijenjajte pod hitnoo.