bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Headless

Iskusan član
Staging im je ok, ali Isus licno da se pojavi ne bi im pomoglo sa ovakvom pesmom.

Margy

Ekspert
Baš sam došla napisati kako na fotografijama sve izgleda odlično. Sad mi je još više žao što nemaju bolju pjesmu. :(

Mrm

Ekspert
Iskreno da kažem, osim prve slike gde je po mom ukusu previše vatre i pirotehnike, preostale slike mi deluju svedenije, i sasvim korektno, mislim da će mi se dopasti..

Tinte

Ekspert
Prezadovoljan sam kako to izgleda i nadao sam se da ce bar nastup da prsti kad vec pesma nije takva. Jeste da su mi jedni od boljih u 1. pf-u, tesko da ce proci u finale, osim ako publika i gledaoci u tom trenutku osete tu energiju koja bude na sceni i glasaju za njih.

Nemanja97

Veteran
Oni mogu da udju u finale jedino ako naprave presedan i puste svih 17 kompozicija u finale...:D

Marko

Ekspert
Pa prije će se onda provući tipa Island, Slovenija ili Mia (ne mogu vjerovati da to kažem) nego oni. Nema kombinacije u kojoj ovo prolazi

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Poli Genova, predstavnica Bugarske 2011. i 2016, posetiće ESC dvoranu i pres centar u Torinu 13. maja.

Tinte

Ekspert
Hoce da vidi sta to Torino ima bolje, a Djenova nema pa nisu dobili domacinstvo. A mozda da se nasladjuje trenutnim problemima. 😁

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Bugarski nastup je očekivano dosadan. Oni su nekako monotoni, slabo se kreću na sceni s obzirom na rock pesmu. Nastup počinje tako što je na desnoj polovini ekrana gitarista, a na levoj je crni pravougaonik, pa se tu posle prikaže bubnjar. Na ekranima i postolju za bubnjara su svetleći krugovi. U prvom delu pesme dominiraju bela i crvena, a u drugom su sva svetla žuta i na kraju na podu bude iscrtan onaj njhov logo golubice.​