bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Meni zao samo ovog IMP-a. Dovoljno hejta dobili, verovatno im nije prijatno sto su se fanovi ovoliko ponadali da ce biti promene.

Ipak, i dalje ne verujem da je ovo slucajno. Opadaju na kladzama naravno, ali tesko da ce pasti bas do poslednjeg mesta. Digli su sebi publicitet koliko toliko
 
Pa dzaba im taj publicitet kad vecina opet ne voli pesmj. Taj publicitet im nece doneti bolji plasmam
 
Netačno. Sobralova pobjeda zaslužena itekako a meni ni dan danas nije jasno zašto je Kostov skupio toliko poena jer mi pjesma nije bila toliko dobra za te poene, ali dobro, ukusi su u pitanju
Da. Ukusi su u pitanju. Meni nijedan od njih dvojice nisu za pobedu, ali da je Kostov pobedio, ne bi mi bilo strasno. A meni ni dan danas nije jasno kako je Sobral skupio toliko poena. Ajde od zirija jos mogu nekako da razumem, ali od publike ...

Ne znam sta pokusavaju da rade, ali ovo svakako nije dobro za njih (bar kod fanova, jer obicni gledaoci ne znaju sta se desava oko izbora). I meni se ne svidja da se izabrana pesma, bez ikakvog razloga promeni. Trebalo bi da se uvede pravilo, koju si pesmu prijavio sa njom se i takmici, osim ako je dikutabilna na osnovu pravila.
 
Koliko mi se gade ovi Bugari, znaci tacno sam znao da ce biti neka drama oko njih, mislim da sam cak to i napisao pre par meseci na Josipinom i Chodinom forumu.
 
Previše mi je ovo mekano za jedan tvrđi zvuk. Recimo, Češka 2007. I Slovačka 2012. su bile mnogo smelije. Doduše, ovu drugu je to i sahranilo i udaljilo sa Evrovizije narednih deset godina, ali sve je to rock 'n' roll.
Rok je žanr koji inače i nije toliko dobro prihvaćen na Evroviziji, sudeći po dosadašnjoj reakciji fanova. Osim naravno, kada je pesma ispraćena dobrim scenskim nastupom. Poput Turske 2008. Ili 2010.
Poželjno je i da pesma liči na nešto, a ne kao Tropiko bend za surfere.
 
Intelligent Music Project u subotu imaju koncert u Amsterdamu. A ponovo se vraćaju tamo 9. aprila kada će učestvovati na predevrovizijskom koncertu.

15ef1Be.jpg


Njihova delegacija stvara neki lažni hajp oko njih. Prenose lažne kvote kako su oni glavni favoriti u prvom polufinalu, a onda dele neke sumnjive tvitove kako su odjednom oni glavni favoriti pojedinaca. Ne znam baš kojih :LOL:
 
Vriska na šta su spali. Koji jadnici.

Bulgaria Eurovision by eCard vratite se, sve vam je oprošteno.
 
Čini mi se da je od ove godine rok čak malo i precenjen, iako mi je to najdraži žanr
 
Ovo je definitivno jedna od najgorih pesama ove godine. Lično, mnogo volim rok muziku i često je privatno dosta slušam, ali ovo je tako nedostojno tog žanra u svakom smislu te reči. Mlako, nepotpuno, neubedljivo, produkcijski siromašno, vokalno diskutabilno... itd. Zaista ne kapiram šta se dogodilo Bugarima ove godine.
 
Nije mi jasno zašto se toliko pljuje ova pesma svuda... Normalna je, sasvim je ok, ne vidim da je toliko loša iskreno, ali dobro..
 
Previše mi je ovo mekano za jedan tvrđi zvuk. Recimo, Češka 2007. I Slovačka 2012. su bile mnogo smelije. Doduše, ovu drugu je to i sahranilo i udaljilo sa Evrovizije narednih deset godina, ali sve je to rock 'n' roll.
Rok je žanr koji inače i nije toliko dobro prihvaćen na Evroviziji, sudeći po dosadašnjoj reakciji fanova. Osim naravno, kada je pesma ispraćena dobrim scenskim nastupom. Poput Turske 2008. Ili 2010.
Poželjno je i da pesma liči na nešto, a ne kao Tropiko bend za surfere.
A pobede 2006. i 2021. godine? :)
 
Mislim da su tih godina ljudi glasali pre svega za izvođača, a ne toliko za pesmu.
 
Finska pesma 2006. je bila jako dobra, a i italijanska se izdvojila nekako, uglavnom jesu ličile na to nešto hitično. Naravno, više su to neki izuzeci nego pravilo što se tiče rock žanra na Evroviziji.
 
Možda je mislio na izvođače kao pojavu, a ne popularnost. Finci se maskirali, Italijani se razgolitili i bili kao u transu.
 
Back
Top