bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Evo i isečka sa probe

 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni se dopada ovaj isecak, dobro mi zvuci, eventualno ovu zutu boju bih izbacio koja dominira. To mi nekako ne pase za ovo.
Licno sam zadovoljan kako izgleda.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Trude se, respekt, ali ne mogu preći preko pjesme jbg
 
Meni se dosta popravio utisak o pesmi nakon izlaska. A ovde mi se dopada, kod nastupa, sto mi se cini da ce biti nekako svedeno, bez nekog "divljanja", u skladu sa pesmom.
 
I ja isto, ja sam ih stavio na ivicu još posle prve probe, i dalje stojim iza toga..
 
Ovo mi je solidno kad gledam na mute, a onda se resetujem kad čujem koliko mi je loša pesma.
 
Ako su ovakvi mlitavi i na koncertima, bojim se da bih zaspala u nekom ćošku.
 
Bezveze, scena i Bože moj, ali kod glam roka sve treba da pršti od energije, a oni su najblaže rečeno anemični. Mislim da nema ništa od finala.
 
Ova pesma je knjiški primer pesme koja je materijal za 15.mesto u pf.
Teško da im i solidan nastup može pomoći.
 
Ubedljivo najjači uživo vokal danas, nakon Portugala, pa vi kako hoćete, na ovom isečku zvuče savršeno.. Kad sam ih stavio tik ispred Litve danas vokalno, znajte koliko je sati.. Auu.. 😱😱😱
 
Last edited:
Moram priznati da su me prijatno iznenadili ovom probom, deluje dosta bolje nego sto sam ocekivao. Sto se rok pesama tice recimo, bolji utisak ostavljaju nego Rasmus uzivo (iako je njihova pesma puno bolja).

Mislim da im nece biti dovoljno svakako ali pohvale za trud.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Inače što se tiče komentara da je staromodan rok (ne ovde nego generalno), a Finska ne, to nije tačno, u najmanju ruku su obe iste, samo što Bugarska ima ima tu primesu istočnoevropskog roka...
 
SMALL TALK FROM TURIN: Intelligent Music Project ( :bg: Bugarska 2022 )

 
  • Like
Reactions: Mrm
Jel moguce da niko ovde nije komentirao jos od subote :D

Ovakve pesme mi skoro pa uvek budu favoriti i svakako su mi bili medju boljima, ali je dosta i falilo, ajde instrumental je bio super, ali je pevanje bilo ... vanila? Trebalo je to jace i jos vise hard-core.
 
Gde su sad svi oni silini postovi o Bugarskoj kao ESC powerhouse, sa dva top 5 plasmana u skoro 20godina... XD
 
Valjda se Kirkorov neće upetljati za sledeću godinu ovde.. :( videli ste ga sa Poli Genovom u Areni, iako mi je njena boja super i radio joj je on solidne balade ali valjda se neće petljati sa Rusima sada, nisu toliko ludi.. :/
 
Back
Top