bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Tačno sam znao i komentarisao sam negdje čim je izašla pjesma da će ovo da se desi. Bugari majstori promocije i dizanja hajpa oko svog učešća. Albanija 2015. fazon 'imamo legalnih problema sa pjesmom' kad su shvatili da nema ništa od finala pa napravili novu, odličnu. E isto tako će i ovde biti
 
Ja mislim da ovdje čak ni nije stvar u tome da će mijenjati zbog loših reakcija na pjesmu, nego da se ovo tako od početka kuhalo i da su već odavno to odlučili

Idu mi na listu za povraćanje sa Sovjetima
 
Ono svi se raduju što su s njima u polufinalu,a oni na kraju pošalju pjesmu za pobjedu.
 
Nova delegacija je katastrofa, amateri.
 
Bože koliko smaraju ima još i da mi se zgadi šta god da pošalju
 
Nisam znao da se mali andjeo skoro pretvorio u ženu, nisam imao pojma kako sad izgleda 😳
 
Ja zaboravio na taj nadimak Mali anđeo. Koliko ste ga ismevali 2017, a dobili smo na kraju 100x goreg pobednika.
 
Kad se setim koliko je lik plakao kad nije pobedio, neprijatno
 
Ne znaju ni sami šta će. Koliko su ih fanovi zavoleli, tako će ih i zamrzeti zbog lošeg marketinga.
 
I Instagram nalog im nestao.
 
A U

Sad zamišljam lica svih ljudi koji su se danas kladili na bugarsku 🤣
 
Inače, ovo nije prvi put da iskorišćavaju Kristijana za ovakve marketinške trikove. Kad su bili Equinox, njega su najavljivali kao novog člana sličnom nekom fotografijom poput ove:

1645635335075.png
 
Bugari najveći Esc PREVARANTI još od Sandre Kim???? 🙏
 
Back
Top