bg Bugarska 2026: DARA - Bangaranga

Ti nisi bio siguran ni da mi prolazimo, tako da ne veruj svom osećaju!
Velika je razlika između ispadamo i nisam 100% siguran 😁 Kod žirija je sigurno bio potop a pesme poput naše nisu za svakog pa je bio rizik i sa te strane. Plus sam apsolutno paničar.

A osećaju verujem jer mi se Lavina odmah izdvojila na PZE-u i među prvima sam se oglasio na forumu da mislim da je jedna od najboljih pesama koje su se pojavile na PZE-u u trenutku kada je Zejna bila ogroman favorit.
 
Je l' nam Dara blizu startne pozicije spremna da izgrmi?
Ajmo Bugarče 👏
 
Energetski nadmoćnija od većine. Nisam oduševljen nastupom ali prodala je ceo paket. Vokalno je bila malo bolja od Antigoni jedina je razlika jer je imala samopouzdanja za razliku od nje. Svakako zasluženo u finalu.

Идемоууу Бангарангааа :bg:
 
Пита ме сестра на пола пјесме: ма ко ово пјева, немогуће да је она

Стварно је извела сјајно све
 
Što se mene lično tiče može i da pobijedi. Ako se Teodora bude prijavila na PZE 27 volio bih da pripremi ovako neku ludu energiju. Odmah mi je naumpala kada sam gledao nastup hahah.
 
bg Bugarska 2026: DARA - Bangaranga
Back
Top