me Crna Gora 2022: Vladana - Breathe

Izgleda da nije moglo bez bar nekog ludovanja sa stajlingom, ali što neko reče, dobro pa nije nešto luđe i gore, nije da nismo očekivali od nje :LOL:
 
Izgleda da nije moglo bez bar nekog ludovanja sa stajlingom, ali što neko reče, dobro pa nije nešto luđe i gore, nije da nismo očekivali od nje :LOL:
Pa da je bilo obično skroz, izgubila bi i onaj tračak šanse...moralo je nešto da se izdvoji.. Meni čak i ne smeta ovo..
 
Pa da je bilo obično skroz, izgubila bi i onaj tračak šanse...moralo je nešto da se izdvoji.. Meni čak i ne smeta ovo..
Istina, ovo je neki minimum gubljenja koji nije stravičan, a opet kao da se desi bar nekakvo nešto za ovako dosadan i neefektan entri (ne mislim da je pesma preloša niti da je Vladana suštinski neadekvatna, nego samo u konačnici nešto nikako ne štima pa joj je finale vrlo malo verovatno, i onda kao ajd s nečim rendom da probamo).
 
Istina, ovo je neki minimum gubljenja koji nije stravičan, a opet kao da se desi bar nekakvo nešto za ovako dosadan i neefektan entri (ne mislim da je pesma preloša niti da je Vladana suštinski neadekvatna, nego samo u konačnici nešto nikako ne štima pa joj je finale vrlo malo verovatno, i onda kao ajd s nečim rendom da probamo).
Meni se bogami sada na probi baš dopao vokal, ima volumena, tu sam očekivao problem, a baš je ispunila zvučnike, i boja mi je jako dobra, ali naglasak engleskog, brate.. "Unfor give a ball" 🤣
 
Pa neće joj ni pomoći, ovako će ispast sa suncem na leđima, a mogla je ispast bez sunca na leđima 😔
Meni se dopalo, i pozadina, ove grafike su mi fine, zajedno sa tim suncem i ovom haljinom, šminkom, podseća me na Japan nekako..
 
Slazem se sa vecinom da treba da skine to cudo sa ledja i bice dobro. A bas sam se radovao stajlingu u 1. probi.
Vokal ok, scena lepa, ...
Imam utisak da je naterana da nosi sve te cudne stvari, odevne predmete.
 
Bolje da je malo navežbala akcenat engleskog, da nije zadnja na kladionicama, nikad se ne bi žaljakala.. 😉
Ne, naravno da se vrednuje iskrenost, ali brate, biti negativan toliko, bljak... A pritom pesmu ne može da spase ni 5 kinetičkih sunaca!
 
Ima pravo da izrazi svoje nezadovoljstvo, sigurno da nije jedina medju učesnicima koja se tako oseća, Monika Liu se skoro rasplakala posle probe jer ništa nije onako kako je planirala i onako kako su im rekli da će biti.
 
@Mrm preteruješ. Zbog čega je negativna? Iznosi svoj utisak koji ide uz ono što su i druge delegacije govorile, da je organizacija haotična i da glavni segment bine ne radi. Ostavili su ih da se snalaze kako znaju i umeju i sad još neko treba da im kaže 'grazie', ma kako da ne.
 
Nešto mi se čini da će da napravi neki skandal nakon polufinala.
 
Ne verujem da će praviti skandal, ali je vidno razočarana. Razgovarala je sa RTVE na otvaranju i rekla kako joj je žao što ne može da ispriča priču i prenese poruku koju je zamislila i kako je ovo neko izmenjeno ad hoc rešenje i da se nada da će se ljudi više fokurisati na pesmu. Govorila je i ranije da je svesna i u kakvom je pf i kakve su joj šanse...mislim da je realna. Sada mi je nekako i žao što sam se sprdao ovom krugu :cry:

Kako god, danas je ubola i stajling i šminku, prelepo je izgledala! 🥰
 
Meni je ovo sve cist prosek. Predvidjam lagano 14.mesto 😁
U tom slučaju je ispod čistog proseka? :D
Ja bih voleo da je stvarno prosek, a to bi značilo da bi od 18 pesama u drugom polufinalu trebalo da bude deveta ili deseta, što bi bilo dovoljno za prolazak! :LOL:
 
Back
Top