dk Danska 2022: Reddi - The Show

Tinte

Ekspert
Da mi je pesma ostala u takvoj atmosferi, bila bi mi medju boljima, a ovako sa ovom promenom mi deluje ne skladno.
Bar ce mi se nesto svideti.

Djole89

Ekspert
Ni ja, malo su se pogubili sa pesmama u poslednje vreme, ali mi ipak ostaju među omiljenim ESC nacijama.

Ova pesma je i dalje vrlo ispodprosečna i za ESC standarde zastarela. Lepo to izgleda na ekranu, te mislim da bi možda mogli da se provuku u finale.

Leo Cezar

Ekspert
Mislim da ovde nema ni govora o finalu kako god se okrene .

Prosle godine u pf Danci vise od Hurricane po tvt.. Ne bih otpisao u ovako losem polufinalu Dansku i ako je meni pesma bas losa.

Leo Cezar

Ekspert
Prosle godine su bar bili konkurentni čak sam ih predviđao u top 10 pf ,ove nikako :D

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Otprilike sam ovako i ocekivao da ce izgledati i meni licno je ovo dobro iako cheesy i zastarelo.

U finale sumnjam ali nada umire poslednja.

Marko

Ekspert
Ja bih njih pustio umjesto Islanda recimo, full su mi okej bile večeras, baš su uživale u svom trenutku na stejdžu

Djole89

Ekspert
Mogle su i proći, meni su bile solidne. Biće da je ovde vlavni problem zastarela pesma i produkcija. Imali su znatno sigurniju opciju na NF, ali jbg.

Josipa.

Ekspert
Pa... Bile su bottom 3 mogu da pretpostavim. Jednostavno dosadno i nezanimljivo generalnoj publici.

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Solidno je bilo, dovoljno dobro za finale ali se osetilo da pesma nece upaliti kod sireg auditorijuma (kao ni kod zirija).

Trebale su proci umesto Islanda ili Svajcarske sto se mene tice. Steta.

Boxy

Veteran
Ja zapravo ovu pesmu negde i volim, :giggle: nikako je nisam video u finalu, ali ok su bile.

Anhel

Veteran
Žao mi što nisu prošle. I dalje mi u glavi ono "I will keep up with the show" i stalno pevušim.. Zarazan refren i pesma mi je baš legla..

Niko

Veteran
Ja se izvinjavam ali meni je ovo bilo favorit #1 veceri. Pesma mi je super, a i nastup je bio bas dobar, dosta energije, pogotovo devojka na bubnjevima (ak se tako kaze nzm). Ipak me ispadanje nije iznenadilo. Ove zenske pop-rock bendovi nikako da mi prodju, Irska 2009 i Danska 2022 robbed goddesses :(