ESC 2022 - Forumska kladionica

Čestitke Ro97🤲🙌👏

2016 - Josipa
2017 - Stole
2018 - Leo Cezar
2019 - Nije sve tako sivo
2021 - Mark(o)
2022- Ro97
 
Last edited:
Isti slučaj i sa mnom. Mislim da bi trebalo da imam dva iz Ex Yu. Srbija i Slovenija... a sa druge strane mislim da u top 3 imam samo 1 pogođenu a ne 2.
Ali nebitno u svakom slučaju sam pri dnu... ništa to ne bi promenilo.
 
Pokušao si me pokrast kao što su UK pokrali 😔

Gde baš tebe hahahaha


zlZDV5C.gif
 
Isti slučaj i sa mnom. Mislim da bi trebalo da imam dva iz Ex Yu. Srbija i Slovenija... a sa druge strane mislim da u top 3 imam samo 1 pogođenu a ne 2.
Ali nebitno u svakom slučaju sam pri dnu... ništa to ne bi promenilo.
Dva poena se dobija za jednu pogođenu u top 3 .

A ex yu je nešto problematična :D
 
Dakle EX YU zvaničan rang ove godine...
1. Srbija (312p f., 5 mes.)
2. Sev. Makedonija (76p pf., 11 mes.)
3. Hrvatska (75p pf., 11 mes.)
4. Crna Gora (33p pf., 17 mes.)
5. Slovenija (15 p pf., 17 mes.)
 
Nastavio sam tradiciju da budem uvek u top 10 na ovim kladionicama, i to zamalo opet medalja (imam već jedno srebro i jednu bronzu na starom forumu)! :D

Čestitam Rou , šampionu! 🏆 (da zahvali za pobedu Ronelji koja je neartikulisano divljala u polufinalu! :ROFLMAO:).
Takođe čestitke i za Boksija i Sivonju!

Nervira me ova Severna Makedonija što je samo za jedan poen otela Hrvatskoj drugo mesto od ex-YU.
 
Hehe da, Ronela pomogla definitivno što se bodova iz prvog pf tiče. A drago mi je što sam konačno uspio ubost BIG 5 države po pravilnom redoslijedu, a smatrat ću da sam i top3 pogodio jer sam uz UK i Španjolsku, stavio i Švedsku, a to je realan top3 🤭😛
 
Prvo polufinale

Albanija 2
Litvanija 3
Švajcarska 3
Ukrajina 1
Holandija 1,5
Moldavija 2,5
Hrvatska 3,5
Grčka 1,5
Norveška 1,5
Jermenija 2

Drugo polufinale
Finska 2
Srbija 2
Azerbejdžan 2,5
Australija 1,5
Kipar 2,5
Estonija 2
Poljska 1,5
Belgija 2,5
Švedska 1
Češka Republika 2,5


1. Pogađate tačan plasman Srbije na ESC-u- 8 mjesto



2. Pogađate kako će se plasirati direktni finalisti. Za svaku pogođenu zemlju u redosledu dobijate po jedan poen. Ređate ih od one za koju mislite da će se najbolje plasirati ka najslabije plasiranom.

Italija
Španija

Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Nemačka

3. Ex-YU. Isti princip kao za direktne finaliste.

Srbija
Hrvatska

Crna Gora

Severna Makedonija
Slovenija



4. Pogađate ko će se naći u top 3. Za svaku pogođenu zemlju ide po dva poena.

1.Švedska

2.Ukrajina

3.Italija

5. Pogađate ko će se najbolje plasirati od sledećih država raspoređenih po grupama.

Švedska-Norveška- -Finska -Danska 3 poena
Ukrajina -Moldavija-Gruzija 2 poena
Poljska-Austrija-Češka Republika 2 poena
Estonija-Litvanija-Letonija 2 poena
Kipar-Grčka 1 poen
Holandija-Belgija 1 poen
Španija-Portugalija 1poen
Molim da se ponovo pregleda moji odgovori na 5 pitanje. Imam 0 poena na ovom pitanju. Ja sam stavio redosljed plasmana ovih država ,samo mi Kipar nije tačan. Nema veze samo mi krivo da sam opet predzadnji jer sam prvi put pogodio 8 u prvom i 9 u drugom polufinalu.
Čestitam ukupnom pobjedniku
 
Molim da se ponovo pregleda moji odgovori na 5 pitanje. Imam 0 poena na ovom pitanju. Ja sam stavio redosljed plasmana ovih država ,samo mi Kipar nije tačan. Nema veze samo mi krivo da sam opet predzadnji jer sam prvi put pogodio 8 u prvom i 9 u drugom polufinalu.
Čestitam ukupnom pobjedniku
Marko ja sam pomislio da si zaboravio da odgovoriš na to pitanje kad sam upisivao poene jer su sve države i dalje bile u odgovorima. :LOL:
 
Back
Top