ESC 2022: Izbor foruma za najbolju pesmu

Hahahah:ROFLMAO::ROFLMAO: skroz sam zaboravio da se objavljuje samo za finaliste :LOL:, ali kad bi objavili i ukupan plasman svih ucesnika bugari bi bili zadnji na to sam mislio
Pa objavio sam broj poena onih koji su ispali, tako da nije teško prosuditi ko je najlošije prošao na glasanju.
 
Dok čekate priredbu, licitirajte ko će pobediti, koja BIG 5 zemlja će najbolje proći itd. :)
 
Ju ja zaboravio da glasam. Bio sam odsutan sa foruma, pa zaboravio. Ali nema veze.
 
Mislim da Srbija najlaganije uzima titulu, ne vidim nikoga ko bi Konstraktu mogao ugroziti na putu do forumskog trona i uopšte pretendovati na prvo mjesto...
Od država iz ''Velike petorke'' među 5 najboljih vjerovatno će biti Italija i Španija, s tim što pretpostavljam da će Ćanela biti u blagoj prednosti u odnosu na njih dvojicu, moguće je da će preostala 2 mjesta biti rezervisana tipa za Holandiju i Švedsku... Takođe u top 10 - dakle između 5-og i 10-og mjesta očekujem da se nađu još 2 ''Big five'' zemlje a to su Velika Britanija i Francuska (ili jedna od njih sigurno), eventualno još Poljska i Ukrajina a možda i Albanija, tipujem da će upasti vjerovatno Grčka ili Kipar (ako ne i obje), to bi bilo to. U suštini sam ovakav utisak stekao na osnovu mišljenja i objavljivanja top-ova generalno većine forumaša za ovih par mjeseci i ličnih preferencija u smislu ko i koliko voli ili ne voli neku pjesmu listajući teme po forumu. :p Što se tiče pozicija koje će koja od njih zauzeti u okviru ovih 10, moguće mi je sve a jedino u šta sam siguran jeste ko će biti prvi.
 
I Spanija i Italija zasluzuju top 3, ali ne verujem da ce obe tako visoko.
 
Dao sam bodove za čak 5 država iz drugog polufinala (ukupno 25 bodova), za 3 države iz ''Velike petorke'' (takođe ukupno 25 bodova) i samo za 2 iz prvog polufinala (ukupno samo 8 bodova). Iz prvog su mi ispale 4 zemlje, dok iz drugog njih 2 (i u jednom i u drugom slučaju su svakako bile zemlje koje su mi svakako bile ''borderline'' te su dobile mali broj glasova). Nego, drago mi je što se namjestilo da su sve zemlje iz mog top-a 10 se našle u forumskom finalu, tako da nisam imao nikakvih muka i nedoumica kome dodijeliti koliko i kako rasporediti poene. :)
Sa nestrpljenjem iščekujem finalne rezultate!
 
Doborodošli na proglašenje favorita foruma za 2022. godinu!

Jeste li uzbuđeni? :eek:

Glasalo je 38 članova foruma.
 
Ko li je završio na poslednjem mestu u finalu?
 
Poslednje mesto odlazi u ruke susedne Hrvatske!

NyVokHp.jpg
 
1 - Hrvatska
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
10 -
12 -
 
Back
Top