ESC 2022: Izbor foruma za najbolju pesmu

Pozdrav.Ja sam krivo ostavio poruku na OGAE glasanje umjesto ovdje gdje mogu glasati uz još 13 postova
 
Upravo sastavljam glasove, ovog puta zanemarujem sve pretpostavke oko plasmana na samom ESC-u i isključivo se oslanjam na sopstveni muzički ukus. :D
 
@Miloš

Da li je uredu što sam ti poslao glasove?
Da li su prihvaćeni?
 
U redu je. Ako sam lajkovao privatnu poruku, znači da su glasovi upisani. Ako nešto nije u redu, onda ću vam odgovoriti šta treba da se ispravi.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Glasao, relativno lako, uz veoma mali broj poklonjenih poena u oba pf-a.
 
Glasao, samo u prvom pf poklonio 2 i 1 jer je pf očaj živi.
 
Do sada je glasalo 15 članova foruma i sve pesme su skupile neke poene :love:
 
Meni je 2. polufinale generalno jače, više pesama mi se svidja, ali u 1. polufinalu imam 4 pesme koje mi se više svidjaju od celog 2. polufinala, a slabo mi je jer 1 i 2 poena bukvalno poklanjam, te 2 države mi nisu ni u top 26.
 
U redu je. Ako sam lajkovao privatnu poruku, znači da su glasovi upisani. Ako nešto nije u redu, onda ću vam odgovoriti šta treba da se ispravi.
ceo dan sam pri telefonu i nisam primetio taj lajk, na telefonu mi je malo konfuznije..
 
Da sam glasao 2017. godine, u drugom polufinalu bih dao 12 poena Litvi sa Fusedmarc - "Rain of revolution", a kada bi kojim slucajem prosla u finale, dao bih im i tamo 12...
 
Da sam glasao 2017. godine, u drugom polufinalu bih dao 12 poena Litvi sa Fusedmarc - "Rain of revolution", a kada bi kojim slucajem prosla u finale, dao bih im i tamo 12...
Yeah yeah, yeah yeah yeeeah
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Da sam glasao 2017. godine, u drugom polufinalu bih dao 12 poena Litvi sa Fusedmarc - "Rain of revolution", a kada bi kojim slucajem prosla u finale, dao bih im i tamo 12...
Pa to baš i nije za pohvalu 🙁
 
E jesi ti bio na starom forumu? Sjećam se jedne osobe tamo sa tog foruma, ne sjećam se više nicka, samo znam da sam pomislio da je to najveći bukvalist kojeg sam u životu vidio 😅
 
E jesi ti bio na starom forumu? Sjećam se jedne osobe tamo sa tog foruma, ne sjećam se više nicka, samo znam da sam pomislio da je to najveći bukvalist kojeg sam u životu vidio 😅
Nisam bio..
 
Back
Top