ESC 2022 - Spasi svog favorita

Divno za S10 i Francusku koja je zasluženo dobila puno ljubavi (ipak su SRB i CRO bile među retkima sa bednim tvt poenima).
Moji favoriti su većinom bili stalno bezbedni, a ubedljivo najviše energije sam usmerio na:

:gr: x 20 (pamtim da su je spašavali i Destry94, Ro97, Erin Navan) 🥰
:au: x 6 (čudi me da Sheldon nije izleteo ranije, koliko ga ne podnosite)
:nl: x 2
:se: x 1
:fr: x 1

Izbacio sam Bugare 🙌
 
Zanimljivo mi je da su i Anhel, i Đole i Destry (x 2) spasavali neku zemlju koju su na kraju izbacili! :LOL:

Pa bolelo me je da izbacim Jermeniju ali Grčka mi je uvek bila ispred nje. Razlog zašto sam spašavao Jermeniju jeste što mi je bila u top 5 ali ju niko sem Boxija nije spašavao pa sam mislio da ako je ja ne budem spašavao da ne bi daleko dogurala pa sam pokušao da je izguram koliko sam mogao. I to sam i uspeo. Kad je palo na Grčku ili Jermeniju morao sam izabrati Grčku i nekako mi je bilo poetično da je baš i ja izbacim :D
 
Ovih dana smo izgleda svi umorni iz nekog razloga... Nikako da se naspavamo :sleep:
 
Pa bolelo me je da izbacim Jermeniju ali Grčka mi je uvek bila ispred nje. Razlog zašto sam spašavao Jermeniju jeste što mi je bila u top 5 ali ju niko sem Boxija nije spašavao pa sam mislio da ako je ja ne budem spašavao da ne bi daleko dogurala pa sam pokušao da je izguram koliko sam mogao. I to sam i uspeo. Kad je palo na Grčku ili Jermeniju morao sam izabrati Grčku i nekako mi je bilo poetično da je baš i ja izbacim :D
A Rumuniju kad si izbacivao (a ranije si je isto jednom prilikom spasio), tada si spasio svemirskog čoveka! :love:
 
UK mi je u top 3 omiljenih na ESCu ove godine 😊😊

A Rumuniju sam tad spasio samo da bih ja lično izbacio Finsku koja mi je jedna od najgorih pesmi ove godine. Prosto nisam odoleo da ih baš ja izbacim kad mi se već ponudila šansa.
 
Meni je LMOHM zanimljiviji od SSF, ali iziskuje više vremena onome koji to organizira
 
Osećam da ću morati da briskam nepravilno spasene i zaključavam temu s vremena na vreme, sve dok se ne završi igra, ali demantujte me tako što ćete uređivati postove pravilno.
Izgleda da smo te demantovali i osecaj te vara. Bilo je bas mirno.(y)
 
Back
Top