ESC 2023 - Forumska kladionica

Hvala hvala...

A što mi ne zasvetli kategoriju Srbija :)
 
Lepo si na slepo bacio pogled na službene kladionice, čestitke!
 
Nisam uopce, sve je bilo od sta sam na forumu citao xd
 
Sve čestitke @Dule na ovoj pobedi, respekt! 🏆 Bravo i za Nije sve tako sivo i Tintea. 👏 Bravo i za Pokahontasa koji je jedini pogodio svih 10 iz drugog polufinala, kao i svima na učešću u igrici zvanoj "Jesam li vam lepo rekao?". :D
Izgleda da kladioničarsko iskustvo ima značaja. :)

Dobro je da ni ovog puta nisam izbegao top 10 plasman. Što se tiče ovoga što pominje Marko, istina je da mi koji nismo slušali pesme i nismo u nekom hendikepu jer su kladionice dosta pomogle, makar meni. Ali nisam ih slepo slušao. One su recimo predviđale Dansku umesto Estonije pred prvo polufinale, ali se nisam na to upecao. Ali da sam recimo, rasporedio Big 6 onako kako su kladionice kazale (kao što nisam), makar bih u toj kategoriji uzeo neki poen.
Sve u svemu, zanimljivo je bilo igrati se i ove godine. :)
 
Kod Duleta je računato 2 poena više kod direktnih nego što ima tako da imamo dva pobednika - Dule i NSTS (Loreen) 🎉 Sutra ću staviti novu tabelu
 
Umalo pobeda, da sam gađao Srbiju onako kako sam mislio to bi bilo to. Što je "najveći fazon", prvi put sam pesme slušao na ESC. ;)
 
Kod Duleta je računato 2 poena više kod direktnih nego što ima tako da imamo dva pobednika - Dule i NSTS (Loreen) 🎉 Sutra ću staviti novu tabelu
Što jes jes.
Realno, ne zaslužujem apsolutnu pobedu jer sam žestoko kixnuo kod Ukrajine. Bio sam zaslepljen činjenicom od prošle godine da se ukrajinske izbeglice baš mobilisale za glasanje da će to da urade i ove godine, međutim ne može dva puta ista fora...

Jedan od jačih utisaka u 2.SF mi je da je RotW činio ustvari KOSOVO, da se Kosovo masovno mobilisalo da glasa za Albaniju naspram ostatka sveta, a u finalu su činili čak 50%
 
Uglavnom ljudi, zelim jos jednom da vas pozdravim i zahvalim na ovoj interesantnoj igrici. Sledeci put dodajte one kategorije sto sam vam pomenuo.

Samo da vam jos kazem: na kladionicama sam ove godine zaradio 85.000 din, da mi je dosla i Ukrajina bio bih dobar sigurno 160.000.
Vidimo se tamo u decembru da komentarisemo za pocetak Albaniju, Ukrajinu... ;-)

Pozz i sve najbolje svima ;-)
 
Ovu igru sam smetnuo zbog obaveza s poslom privatno i td. Zaključak je ovdje samo prepisati prognoze kladionica zadnji tren roka zaslanje .haha .Al stvarno pogađaju 100 % od ne znam kada ,Izraleke Nette koja od starta slovila kao favorit bez pjesme i išta. Loreen razvalila kladionicu kao Ukrajina lani. Jedino su Britanci i Francuzi opako pali s vrha ali i s razlogom po meni.Čestitam pobjedniku a lani sam i ja nakon reklamacije bio i u samom vrhu pa se time hvalim :ROFLMAO:
 
Back
Top