fi Finska 2022: The Rasmus - Jezebel

Citrus01

Ekspert
dara-bubamara.gif

Marko

Ekspert
Fokus The Rasmusa ionako nije na vokalu, već kako iznesu pjesmu, kao i općenito kad je rock u pitanju. I na UMK-u smo vidjeli da Lauri nije neki pjevač, ali to im sigurno neće odmoći

Mrm

Ekspert
Fokus The Rasmusa ionako nije na vokalu, već kako iznesu pjesmu, kao i općenito kad je rock u pitanju. I na UMK-u smo vidjeli da Lauri nije neki pjevač, ali to im sigurno neće odmoći
Bogami kad je ovako tanak vokal za brži rok, to ne valja nikako.. Baš mi je to zasmetalo tad u finalu..
Ali evo Josipa veli da se popravio, da zvuči ok.. 👍

Tinte

Ekspert
Zadovoljan kako izgleda. Sigurni finalista. Od mene dobijaju glas, ali se nesto u finalu ne nadam da mogu u TOP 10, za sada.

Djole89

Ekspert
Delovalo mi je malo tanko vokalno. Nastup ok, bez preterane filozofije, u skladu sa pesmom.

• Like
Reactions: Mrm

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Fin nastup Finaca. Na njihovoj razglednici prikazana sa Fužinska jezera na severoistoku Italije. Nastup počinje tako što pevač drži žuti balon koji potom pusti. Po sceni su poređani veliki crni baloni koji lebde, blago se pomeraju a oni se kreću između njih. Obučeni su u crno-žute kostime, a i na sceni je sve crno i žuto, tako da im sunce ne pravi neki problem, jeste crno, a pozadinski ekran žut, ali se sve utopi u te dve nijanse.​

Donald Trump

Ekspert
Po isječku mi se čini da im je bolji nastup bio na NF 😏 Više od polovine zemalja mi je imalo bolji nastup na NF