fi Finska 2022: The Rasmus - Jezebel

dara-bubamara.gif
 
Fokus The Rasmusa ionako nije na vokalu, već kako iznesu pjesmu, kao i općenito kad je rock u pitanju. I na UMK-u smo vidjeli da Lauri nije neki pjevač, ali to im sigurno neće odmoći
 
Fokus The Rasmusa ionako nije na vokalu, već kako iznesu pjesmu, kao i općenito kad je rock u pitanju. I na UMK-u smo vidjeli da Lauri nije neki pjevač, ali to im sigurno neće odmoći
Bogami kad je ovako tanak vokal za brži rok, to ne valja nikako.. Baš mi je to zasmetalo tad u finalu..
Ali evo Josipa veli da se popravio, da zvuči ok.. 👍
 
Zadovoljan kako izgleda. Sigurni finalista. Od mene dobijaju glas, ali se nesto u finalu ne nadam da mogu u TOP 10, za sada.
 
Delovalo mi je malo tanko vokalno. Nastup ok, bez preterane filozofije, u skladu sa pesmom.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Fin nastup Finaca. Na njihovoj razglednici prikazana sa Fužinska jezera na severoistoku Italije. Nastup počinje tako što pevač drži žuti balon koji potom pusti. Po sceni su poređani veliki crni baloni koji lebde, blago se pomeraju a oni se kreću između njih. Obučeni su u crno-žute kostime, a i na sceni je sve crno i žuto, tako da im sunce ne pravi neki problem, jeste crno, a pozadinski ekran žut, ali se sve utopi u te dve nijanse.​
 
Po isječku mi se čini da im je bolji nastup bio na NF 😏 Više od polovine zemalja mi je imalo bolji nastup na NF
 
Back
Top