fr Francuska 2023: La Zarra - Évidemment

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,103
Points
118
0nUTuMx.png

Francuska televizija se ove godine odlučila za interni izbor, te će boje Francuske u Liverpulu braniti pariska umetnica La Zarra. Poručuje da je počastvovana što će predstavljati svoju zemlju i imati priliku da izvede pesmu pred milionima gledalaca, a poštovalac je Edit Pjaf, Barbare, Dalide, kao i Selin Dion.

Kao dete koje je odraslo u Kanadi, La Zarra je sanjala o francuskoj modi i muzici, i provodila sate gledajući koncerte Selin Dion i Milene Farmer, a na nju je uticalo i marokansko poreklo porodice.

Pesma će biti predstavljena u dogledno vreme, a do tada se njeni dosadašnji radovi mogu poslušati na njenom YouTube kanalu.​

iphxoTi.jpg


 
Last edited:
Nikad cula.

Sto bi mi juznjaci rekli (pa cak i Bugari): Koja si sad pa ti?
 
Zanimljiv izbor, mada mi je krivo što nema NF, Francuzi to uvek to fino odrade.

Zauvek + što prati Mylene Farmer. Fizički me podseća na NEJ' koju je McSteamy slao na FSC.
 
Devojka je Kanađanka i ima interesantnu estetiku. Deluje malo ekscentrično i kao diva. Možda ispadne zanimljivo, a možda i bude potpuna propast kao 2020.
 
Svidja mi se ova najava i mislim da ce mi se dopasti, pogotovo ako bude nesto u fazonu njenih idola.
 
Porijeklom iz zemlje koju je Francuska izbacila sa SP.
 
19 februara izlazi pesma
Priča se da je naziv pesme "Evidemment"
Tako cliche za francusku muziku, znam barem 3 pesme koje se tako zovu.. 😁
 
Deluje mi kao da će pesma biti u nekom retro stilu, šezdesetih ili sedamdesetih, daje mi takav vajb. Moglo bi bilo interesantno.
 
Premijera pesme je u nedelju, 19. februara od 20:30 u emisiji "20 heures 30, le dimanche" kanala France 2.
 
Očekivao više po hajpu na tviteru iskreno... Nije loše, ali nema winner vibes ni malo
 
  • Like
Reactions: Mrm
Definitivno jedna od najboljih pesama ove godine. Top 10 verovatno.
 
Definitivno ni P od pobede. Simpa pesma za desnu stranu tabele i to je to.
Kraj mi se bas dopada, ali vecina pesme je nekako mlaka.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Kakva prosječna pjesma za popuniti album. Ne znam zašto oni nisu imali NF opet...
 
Kad je pesma pocela mislio sam da je mozda i pobednicka ali kasnije je dobra ali ne za trofej


Dosta se menja pesma tokom trajanja, u sustini ok pesma.
 
Back
Top