Fudbal

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,259
Points
118
Sva fudbalska dešavanja, novosti i aktuelnosti komentarisaćemo ovde ⚽
 
Zvezda upravo izvukla Glazgov Rendžersu osmini finala. Odličan žreb
 
Čini mi se da je Rendžers bio među lakšima ako pogledamo ko je sve mogao da dođe, ali opet oni su izbacili Borusiju tako da su i oni jaki
 
1995SirmiumKid, gde ima ta majica sa logom Vive? Ocu i ja tu majicu... 😍😍😍

U svakom slucaju, ne pamtim od kad smo sad bas zagrejani za fudbal i ti sve zahvaljujuci Duciju, Duci i Mitru... Ducija sam zavoleo kao da mi je brat rodjeni.
 
Jeste dobar zreb za C. Zvezdu, bez obzira sto su sad izbacili B. Dortmund. A i zadovoljan sam sto smo njih dobili, jer su nam Skoti direktni protivnici za visi plasman na tabeli. Beze nam za nesto vise od 2 boda (sto i nije puno jer imamo 2 predstavnika, a oni 1) i ukoliko ih izbacimo mozemo smanjiti tu prednost. Pod uslovom da i Partizan prodje dalje.

Partizan igra sa Fejenord, mada sam prizeljkivao AZ. Prvu utakmicu igra kuci bez Gomesa, sto ce biti hendikep.
Izmedju nas i Skota su Rusi (koji nam beze za nesto vise od 1.5 boda), ali je pitanje da li ce Spartak M. igrati (jedini predstavnik) posto polagano Ruse izbacuju sa raznih takmicenja.
 
Partizan izvukao jednog od tezih protivnika, mada svakako nas je ispostovao zreb u grupi i plej-ofu za nokaut. Moze se igrati sa Fejenordom, videcemo malog Milovanovica taman na JNA u prvoj tekmi
 
Gomes nece igrati prvu utakmicu i bice hendikep za nas.
 
Poljska neće da igra utakmicz baraža sa Rusijom.Pretpostavljam da će UEFA i FUFa izbaciti Rusiju iz svih takmičenja.
 
Ocekuje se manje vise iz svih sportova. S obzirom da im je oduzeto domacinstvo finala LS, sledeci korak je izbacivanje iz tih takmicenja pod okriljem UEFA i FIFA.
 
Navodno ce Rusiji i Belorusiji dozvoliti ucesce ali pod drugim imenom, da ce im biti zabranjeno da koriste nacionalna obelezja.
 
To je mozda najmanji problem; vise je taj sto vecina ne zeli da igra protiv njih (mislim na Ruse).
 
Zabrnjeno im je samo da se takmiče na svom terenu i neće se svirati himne
 
I Švedska rekla da neće igrati sa Rusijom.Ako isto kaže i Češka onda ili će izbaciti Rusiju ili Rusija ide direktno u Katar.
 
Ne verujem da će da diskvalifikuju Rusiju a ako ovi ne budi hteli da igraju samo će sebi da naškode
 
Back
Top