Gaming

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,259
Points
118
Opšta tema gde možemo pisati o video igrama. Sve platforme dolaze u obzir, uključujući i Android i iOS!
 
Dali neko slucajno na forumu igra Valorant, ja sam obsednut mesecima sa igrom i pokusavam da igram koliko mi vreme dozvoli, ne znam koje su sanse da jos neko ovde igra al aj da pitam :D
 
Ja igram Apex Legends kao lud, tako da ako neko igra možemo.
 
I dalje 10 godina igram istu igricu, samo treći deo. #srednjevekovnasapunica
 
Probao sam Diablo Immortal.

Ne preporucujem nikome.

Nakon seksistickih ispada i zlostavljanja zena na radnom mestu, Blizzard je sada uspeo da potone jos dublje.

Igra je (na papiru) besplatna ali naravno, mikrotransakcije su vazan deo napredovanja i ukoliko zelite da napredujete do kraja, moracete dobro da odresite kesu.

Zapravo, jedan YouTuber je izracunao da ce napredovanje do samog kraja kostati "tricavih" 110 000 dolara :ROFLMAO:


Trenutna ocena publike na Metacriticu je 0,6. Ne mogu reci da mi nije drago obzirom da je ova kompanija postala predator i zasluzuju sve sto ih snalazi.
 
Za sad jedini battle royale koji sam igrao je Fortnite. Planiram da probam PUBG u nekom trenutku na PC-u.
 
Moja preporuka je pubg mobile preko emulatora. Mnogo su vise radili na njoj nego na PC verziji.
 
Hvala na toj informaciji, imacu u vidu.
 
Kako vam se čini? Nisam neki fan ove fransize, cena $100 za digitalnu verziju na Xbox-u u SAD. 💀
 
Upravo sam igrao. Moram priznati da nisam nesto odusevljen. Grafika i sve stoji da je na izuzetnom nivou ali nekako misije su siromasne
 
Ne iznenađuje me to. Brdo igara danas su tako plastične i bez života.🥲
 
Call of Duty bese sjajan ranije......sve do negde 2010. a onda su sablonizovali celu fransizu. Menjaju okruzenja a gameplay manje-vise isti sve vreme.

Modern Warfare 1 i 2 su bili sjajni kad su izasli pre 13-14 godina a sad, posto nemaju ideja, igraju na kartu stare slave i napucane grafike.
 
Upravo. Danas se svi oslanjaju na top grafiku, a priča se gura u drugi plan.

Od novijih igara dobru priču ima npr. A Plague Tale. Igram trenutno drugi deo.
 
Actvision je nazalost kompanija kojoj je profitabilnost iznad svega. Njima uopste nije stalo do toga da naprave zaista kvalitetnu igru koja ce trajati kao recimo sad sto imamo Elden Ring, Witcher III........vec razmisljaju kako da "izmuzu" sto vise novca od igraca na ustrb stare slave i imena.

I ta poslovna filozofija se prenosi i na cerke kompanije koje oni kupe. Primer Blizzard. Ljudi su ranije bili sinonim za kvalitet, vise od svega su cenili svoju publiku i znali su da odlazu velike igre i patcheve dok sve ne bude spremno.

A sada su medju najomrazenijim kompanijama sa razlogom. Isplivavaju razlicite "prljave tajne". Vec je poznato da su neko vreme imali toksicnu radnu atmosferu i da su radnice bile seksualno zlostavljane na poslu.

Sa Diablo Immortal su uspeli i da prodube ovo dno a Overwatch 2 mi se ni ne proba u slobodno vreme. Originalni Overwatch mi je bio super s vremena na vremena i voleo sam ga a on vise nije ni dostupan, samo dvojka kakva god da je. A neophodno je da im se da broj telefona da bi mogli da "nadgledaju i sprecavaju toksicnost". Jos jedna u nizu gluposti i morbidnosti sa njihove strane.
 
Probao sam Overwatch 2, ok je. Ali ja sam više za Apex Legends.

Pa i EA su odavno cash grab kompanija. 😂 Više se trude male kompanije u svakom smislu.
 
Iako je sad izgubila popularnost, Among Us je igra ovog veka.
 
Probao sam Overwatch 2, ok je. Ali ja sam više za Apex Legends.

Pa i EA su odavno cash grab kompanija. 😂 Više se trude male kompanije u svakom smislu.


Znaci ok je Overwatch. Mozda ga budem probao sledeceg vikenda (vikendom jedino nesto mogu ovog tipa) cisto iz radoznalosti jer prvi Overwatch mi je bio odlican.

A Apex Legends imam u planu da nekad probam. To je mozda jedini battle royale koje me bas privlaci ovako na konto screenshotova a jos i lici na Overwatch :D

EA je oduvek bio sinonim za cash grab, definitivno. I pre 20 godina su potpuno iste stvari radili. Blizzard je tada bila jedna od najboljih gaming kompanija a sad su hodajuci meme, bukvalno.
 
Back
Top