gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

Ona baš zrači hladnocom. Ali dobro izgleda nastup
 
Iskreno ne mogu da se setim nijedne pesme koju je Grcka slala zadnjih godina, znam da mi nije smetalo, ali cim se ne secam znaci da nije ni bilo nesto spec.
 
Pesma jen takva da nastup i treba da bude hladan. Meni je ovo predobro. Neko reče da ima winner vibe i ja se slažem
 
Meni ona bas izgleda odbojno ledeno. Nastup su fino skockali, ali imaju i srece sto crna rupa odgovara baladama.
 
Grčka mi se sada "kolje" sa Holandijom za prvo mesto u pf-u, ovaj nastup mi trenutno deluje bolje...
 
Nastup je odlican, vokalno je sve takodje na mestu i generalno ima dobre izglede da zavrsi u top 10 u finalu (minimum).

Ali ne znam, mene i dalje pesma ne kupuje iako bi trebala poznajuci sopstveni ukus. Mislim da i meni smeta ta hladnoca i generalno nedostatak harizme. Uglavnom, dakle, ima predispozicije za dobar rezultat (ne i pobedu, doduse) ali ja licno nisam fan.
 
Možda opet kupe pokoju sim karticu pa budu imali nešto televoting bodova, al inače očekujem težak flop kod publike.
 
Mislim da će proći barem kao Štefka prošle godine
 
Šta ću, tako njušim 😇 Al' moguće da nisam u pravu.
 
Da li će Stefania pročitati 12 za Stefaniju? 😄
 
Ne mora da znači, čitaju se glasovi žirija, ne publike... :)
Jasno, znam, i možda se varam, ali iz nekog razloga ne miriše mi uopšte da će biti mnogo 12-ica za Ukrajinu od žirija, a posebno ne od grčkog. Mislim da će grčki žiri pre da zavali 12 Italiji, Kipru ili Švedskoj nego Ukrajini, no videćemo.
 
A žiri ne daje 12 Cipru? Mrme ja sam sad uvjeren da ste vi došli sa drugog planeta
 
A žiri ne daje 12 Cipru? Mrme ja sam sad uvjeren da ste vi došli sa drugog planeta
U pravu si ali ne u potpunosti, jer im u finalu 2016 nisu dali 12, čak ni 10.. :D
 
Ma sad će dat, pogotovo jer pjesma ima dionice na grčkom jeziku, samo da prođe u finale 😬
 
Back
Top