ge Gruzija 2022: Circus Mircus - Lock Me In

Ja se zaista izvinjavam ako nekad zazvuči ponešto arogantno ali takav sam, govorim iskreno, meni je zaista jezivo da neko prati muzički festival godinama, a ne zna da kaže kom muzičkom žanru pripada koja pesma, ne mislim ponaosob na nekog, nego generalno..
 
Ja se zaista izvinjavam ako nekad zazvuči ponešto arogantno ali takav sam, govorim iskreno, meni je zaista jezivo da neko prati muzički festival godinama, a ne zna da kaže kom muzičkom žanru pripada koja pesma, ne mislim ponaosob na nekog, nego generalno..
Pa pop pjesma je i neki treskavac i neka raskošna balada. Šta ja znam, volimo i Adele i JLo, ne bi valjalo ni da su sve Adele, a ni sve Džejle...

A volimo i turbo mega giga folk što bi rekla ceberina kojic vuckovic
 
Zaista mi je krivo ako me neko krivo shvati..
 
Ja se donekle slažem sa Mrm, pjesme poput Jermenije 2011 i njoj sličnih treba apsolutno izbrisati iz memorije.
Sa druge strane, volim dobro napravljen bop, zarazan, a bez kriminalnog teksta, užasnih vokala i golog polnog organa npr. Qele Qele, Dum Tek Tek, El Diablo.
Ali da po mogućnosti nisu overrated do zla Boga npr. Fuego.:LOL:
 
Ja volim i Secret Combination. U suštini, sviđa mi se sve sa nekom dozom stila i gracioznosti.
Tipa brisanje iz memorije npr Solejo iz 2013.:LOL:
 
Inace posto se neko zalio ovde za Grcku kako uvozi pevace iz dijaspore (poslednje 3 godine), njima su najbolji rezultati iz 2000-ih upravo iz uvoza i dosli - Antique/Helena (Svedska) i Kalomira (SAD)
 
A meni 2008. Secret Combination pobednik. Od bopova te godine najslabiji mi je Shady Lady
 
Meni zvuči uopšte glupo ta fraza "uvoziti iz dijaspore", nebitno ko god to napisao, nema mi nikakvog smisla.. Ali dobro..
 
Znam ali pisati reč "sranje".. Zar nije bezveze?

Ja garantujem da pola ovde ne razume tekst ove pesme....to mi je poražavajuće..ali dobro..
Ovde su korišćeni i mnogo gori epiteti kojima su se raznorazne evrovizijske pesme kitile... Tako da ne vidim zašto te pogađa jedna negativna kritika pesme koja se tebi dopada? Kada bih svaki komentar gomile ljudi shvatao lično, kao atak na moj muzički ukus, ne znam stvarno gde bi mi kraj bio. Rekao sam mali milion puta da neću polemisati o ovim stvarima, jer je iluzorno raspravljati o muzičkim afinitetima, ali ja sam pesmu doživeo u duhu epiteta koji sam joj dodelio u datom momentu, smetalo to tebi ili ne. Mislim da bi trebalo malo da se opustiš, uživaš malo u muzici koju voliš i da počneš da izbegavaš da se kačiš na svakoga ko se suprostavi tvom mišljenju. ;)
 
Minipop :ROFLMAO:

x8hrzT9.jpg
 
Opa, nastupaju na ESC koncertu u Madridu, 16. aprila. Za sada, to im je jedina destinacija za promociju.

uWFhFqm.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Putuju i na ESC koncert u Tel Aviv. Već sad je izvesno da će u Tel Avivu, Amsterdamu i Madridu nastupiti više od polovine takmičara.
 
Izašao je i gruzijski video spot

 
Nove promo fotke

47bxsKu.jpg


oTaM1Q6.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top