ge Gruzija 2022: Circus Mircus - Lock Me In

I oni su odlično zakamuflirali crno sunce. Koliko svi u drugom polufinalu jedu one jadnoće u prvom
 
Pa jače je bilo cijelo vrijeme, ali nastupi su nebo i zemlja
 
Simpa je ovaj 'Willy Wonka na acidu' vajb, ali ih i dalje ne vidim u finalu.
 
Odličan plejbek, nadam se da ispadaju ipak.
 
ovo tako podiže na noge..da zaigraš..baš je groovy, obožavam.. :cool:🕺🎼🎹🎪
 
Nastup mi lepo izgleda, oni izgledaju u skladu sa imenom svog benda, animacije su ok, ali ovde nisam video nimalo energije. Em mi je pesma najlosija, ali sam ocekivao da ce me bar nastup pokrenuti. Ovo sto sam video nije bas najbolje, mozda ima vise energije u nekim drugim delovima pesme, ne znam.
Nije lose, ali vise energije treba. Ne vidim kako ovo moze da prodje u finale.
 
Zanimljiv nastup kako sam i ocekivao, drzi paznju. Svasta se desava ali tesko da ce uspeti da privuku siru publiku. Svakako meni pesma ostaje dobra ali ostaje i cinjenica da je nekonkurentna.
 
Pretposlednja pesma koju sam čuo iz drugog polufinala jeste Cirkus Mirkus, a moram da kažem da mi se mnogo sviđa ovo što sam čuo. Deluje kao reinkarnacija synth popa i new wave-a 80-ih i podseća me na muziku koju volim, ali sam je zapostavio i dugo vremena je nisam slušao. 🤩
Super je što imamo priliku da čujemo nešto što ovoliko odskače od svega ostalog na Evroviziji, ali ipak (nažalost) mislim da nema ovde mogućnosti za onaj iznenađujući efekat koji su postigli Nika & Young Georgian Lolitas pre šest godina.
Ja svakako nemam sumnje da će ova pesma na mojoj listi biti u samom vrhu i da potpuno odgovara mom muzičkom ukusu, ma šta svi ostali rekli. :p
 
Meni je ovo katastrofa, ali imam neki osecaj da ce ovo otici u finale. Nadam se da se taj horor nece desiti, ali takav mi je osecaj...
 
I ja imam neki takav osecaj , dođe mi da ih stavim u predviđanjima kao finaliste.
 
Ja mislim da nema teorijske šanse da ovo bude iznenađenje. Što Skubi reče, baš je too much.
 
Ovo je stvarno bilo sranje epskih razmera. Bilo bi lepo da se Gruzini saberu i prestanu da glume ludilo
 
Back
Top