hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Teško da bi ijedna pesma sa Dore imala šanse. Prošlogodišnjih nekoliko.

Navijam za Miu svakako :love:
 
Nemam nista protiv da prodje, ali tesko tesko.. Cini mi se da u Hrvatskoj vise pricaju o Konstrakti nego o svojoj predstavnici. Citao sam sad bas jedan tekst iz Hrvatske, 7 stvari zasto ce Konstrakta uspeti na Evroviziji i odusevio sam se.. 👍
 
Pa zato što su nam predstavnica i pjesma neispirativni, nema se tu šta puno pričat, a Konstrakta s druge strane...
 
I ja to mislim i za Marka pa čak i za Elis, ali šta sad, svakako srećno od srca lutkici večeras! 💕
 
Ja se iskreno nadam da će Mia večeras nekako da uspe da se kvalifikuje, da se bar malo ispravi nepravda od prošle godine. Bez obzira što mi ova pesma nije među favoritima, večeras navijam za Hrvatsku. Srećno devojko
 
I 11. mesto u polufinalu će biti lep plasman. 🥰
 
Ali bolan. Bolje onda 12.
Meni je svakako Miina pesma bolja od Konstraktine, pa je to jos jedan razlog sto bih voleo da prodje plus sto mi je ovako nekako mila i draga i prija mi njen glas, kao i ova pesma.
Tako da molim jedan plasman u finale za ovu mladu gospodicnu. :)
 
Ali koliko mi nemamo kreaaaativnostiiii, stari mooooj, za plakanje stvarno
 
Mogla je i da prođe s obzirom kako je krš bilo ovo polufinale. Trebala da ponese sa sobom ukrajinsku zastavu, verovatno bi dobila još po koji preko potreba poen... a ovako ćemo gledati Island. :sick:
 
Meni je onaj deo na srpskom bio top, baš nekako osvežilo pesmu.
 
Mess. Prvi HRT nastup od Nine Kraljić 2016. 😍 Tipičan hrt socijalistički nastup meets rts balkanika feat Tijana Bogićević

Vrisnuo na skidanje gitare u kadru 😂

Ali dobro, ja već mjesec dana navijam da što jače flopiraju jer je gatara koja je prdvidjela flop na ESCu rekla da nas očekuje nešto veliko na jednom drugom događaju ove godine 😍
 
Back
Top