hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Ako pod kič šizofrenijom misliš na "My Friend", nije baš relevantno porediti Let 3 sa tom pesmom. Koliko kod bila kič, ima melodiju, i Žakov vrhunski vokal. Iskreno, meni ŠČ mnogo više naginje ka "joke" entriju. No dobro, kapiram vašu poentu, ali mišljenja sam da bi tako nešto danas prošlo kao što je svojevremeno Euro Neuro.
 
Nebo i vukovi umiru sami?
Sve ti nebo vrati i naplati svaki dug. Bilo je to u vrijeme kad je Hr bila dosta zaduzena i placala dug MMF-u.

A što se tiče vukova - u meni nemir ko da je rat, oblacim kaput i odlazim - sto je prorocanski jer je nakon par godina pocela masovno iseljavanje iz Hr.
Pobrkao covek, mislio na Moju Stiklu :ROFLMAO:
No no kakati.
Možda misli zbog Dunava,a Dunav granična rijeke Hrvatske i Srbije.
Lmao. Nije sve između Hrvatske i Srbije.
 
Isti komentar kao i za PZE, da lepo sacekamo Doru i vidimo ko ima najbolji paket i da se nadamo da ce Hrvati za to glasati.

Mada, kada ispred Indire 2020. uspeju da stave i Kedzu i Miu, ne gajim neke preterane nade lol Znam da imaju averziju prema srbijansko-bosanskom pop-folku, ali ako Izrael moze godinama super da prolazi sa slicnim stilom, sto ne bi i oni jednom probali da posalju nesto sto se slusa u zemlji.
 
Ako pod kič šizofrenijom misliš na "My Friend", nije baš relevantno porediti Let 3 sa tom pesmom. Koliko kod bila kič, ima melodiju, i Žakov vrhunski vokal. Iskreno, meni ŠČ mnogo više naginje ka "joke" entriju. No dobro, kapiram vašu poentu, ali mišljenja sam da bi tako nešto danas prošlo kao što je svojevremeno Euro Neuro.
Euro Neuro je vanvremenski hit
 
  • Like
Reactions: Mrm
HD je profesionalna trupa, ne znam uopće čemu podcjenjivanje. One su sigurno oni koji znaju pjevati na Dori za razliku od većine. Uostalom ne bi HD bila prva za koju Hrvatska nije čula, a da je pobijedila... Btw. na internetu svi samo govore o HD i da to HR napokon mora poslati. Oni su ziher u top 2 televotinga. Žiri će odlučiti.
 
Ja se nadam da će Kedžo ili neko levi da pobede. Veće šanse za nas da prođemo dalje a prvo polufinale je već svakako dovoljno krvoproliće.
 
Hrvatska lutrija predviđa pobedu Harmonije Disonance.

KBz6Tho.jpg
 
Ne mogu se sjetiti je li prošle godine favorit prije Dore bila Mia Dimšić ili Marko Bošnjak?
 
  • Like
Reactions: Mrm
Al' će fine pare ubrati ovi koji se budu kladili na Kedžu
 
Jao ja želim Let 3. Pesma nije masterpiece, ali oni jesu. Izvućiće maksimum. Jeste joke entry, ali i nije. Obožavam iako mi je prvi utisak bio wtf.
Harmonija mi je ok, al nešto mi je usiljeno ovde. Videćemo.

Uhvatite me za goluba mira ❤️
 
Moj top 10:

1.Hana Mašić
2.Boris Štok
3.Eni Jurišić
4.Meri Andraković
5. Let 3
6. HD
7.Damir Kedžo
8.Detour
9.Đana
10. Patricia Gasparini
 
Evo kopirano sa PZE teme
DORAPJESMAlajkdislajk%lajkova
Harmonija DisonanceNevera (Lei lei)10,00048495
Let 3Mama šč!4,0001,10078
Hana MašićNesreća2,40051982
Damir KedžoAngels and Demons1,6001,90046
ĐanaFree Fallin1,20029980
Eni JurišićKreni dalje98745369
Krešo i Kisele KišeKme kme98510590
Barbara MunjasPutem snova70621077
Meri AndrakovićBye Bye Blonde64030068
The SplittersLost and Found63330667
DetourMaster Blaster47725765
Boris ŠtokGrijeh32414569
Martha MayDistance30418362
Patricia GaspariniI Will Wait28129149
Tajana BelinaDom2726281
Maja GrgićI Still Live18533835
Top of the Pops ft. Mario 5rekovićPutovanje17852425
YogiLove at First Sight17515952

Harmonija izgleda kao ubedljivi favorit, čudno da je kvota na njih u kladionicama preko 2.
 
Moj top 5 je:
Let 3 - Mama šč!
Krešo i Kisele Kiše - kme kme
Đana - Free Fallin
Harmonija Disonance - Nevera (Lei, lei)
Damir Kedžo - Angels and Demons

Ostale pesme ne bih komentarisao...
 
Skontao sam da mi je od povratka Dore glavni favorit svaki put završio na drugom mjestu, što je baš frustrirajuće lol.

2019. Lorena - Tower of Babylon
2020. Mia Negovetić - When it comes to you
2021. Alkonost of Balkan - Rijeka
2022. Marko Bošnjak - Moli za nas

Ove će se godine to zasigurno promijeniti, obzirom da ni Eni i Hana nemaju šanse ni za to drugo mjesto, ali će ostati isto to da mi ne pobjeđuje favorit. :rolleyes:
 
Back
Top