Humor

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,175
Points
118
SOvtpG9.png


Ovde pišite šta vas uveseljava i zabavlja. Podelite sa ostatkom forumske zajednice komične situacije koje bi još nekom nabacile osmeh na lice. :)
 
Oglas govori sve

301019947_446096824212037_4204550305586908483_n.jpg
 
Najbolji proizvod 2020. godine i TO JE TAKO

Kad bolje razmislim hocu Lunu Djo na Melodiju: ne znam kakav je zakon u SveCkama sto se tice toga da li si po difoltu drzavljanin ako se rodis tamo, ali kraljica rijalitija i kradenja tudjih muzeva mora mojoj pederskoj dusi da servira neku modernu, a u isto vreme T U R B O numeretinu da Svedi ne znaju sta ih je snaslo.

Najtoksicnija mama ikada Anabela Bukva Djogani Atijas Gorazde da lektorise jednu strofu na svedskom i pegla izgovor
 
Ja jos ne mogu da izadjem iz zgrade :love: Bitno da su poceli da ispumpavaju kontejnere po komsiluku.
 
Hahaha, vama onda bilo baš "veselo." :unsure: :ROFLMAO:Nisam gledala van u tom periodu, ali čini se da je ovaj deo grada prošao sa ponekom većom barom i to je to, uglavnom kako i uvek bude.
 
Najtužnije je što nije prvi, a vrlo verovatno neće biti ni poslednji. :unsure: Još kad sam videla na slikama situaciju kod kružnog toka u izgradnji, to je tek bilo tragikomedija.
 
Svaki put isto, a imam osecaj da ce (nova) Podbara na kraju zavrsiti jos gore nego li moj komsiluk. Ovog puta sam bar bio u stanu, prosli put sam bio mokar do pojasa nakon sto sam presao ulicu :love:
 
Ma čitav grad će biti uskoro u problemu, imajući u vidu kojom brzinom ga zatrpavaju betonom sa svih strana, a usput niko ne razmišlja da i ostale tehničke stvari treba da se uvećavaju. :unsure: To beše ono kada smo imali dotičnog što, mrtav ladan pliva Jevrejskom? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Back
Top