Hurricane

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,182
Points
118
Grupa Hurricane (Jovana Radić, Sara Kourouma, Miona Srećković), učesnik Pesme za Evroviziju 2023, objavile su novu pesmu "Ah Lele Lele". Muziku je radio Nikola Krstović, tekst su napisali Violeta Mihajlovska i Slavko Milovanović, dok je aranžman delo Nemanje Mihajlovića.

 
Kao da slušam pokojne Ministarke. Videli da je Poljupci u Zoru top prošla pa aj da nastave tim putem, a meni se taj put uopšte ne sviđa. Zimi Zumi Zami kakva god da je za sad je njihova najbolja pesma.
 
Meni je njih žao jer su kulturne i talentovane devojke. Na PzE imale pažnju zbog imena, pukle, očekivale više, sad ova tralalajka, šteta. Nadam se da bar lepo zarađuju i da plata u Hurricane d.o.o. nije 70.000 dinara.
 
Zumi Zimi Zami je preloša pjesma, samo su se osramotile s njom. Poljupci u zoru odlična, veći hit nego 60% pjesama prve postave.

Ova nova je onako, bezveze. Sumnjam da će ubosti opet neki hit, al volio bih da ubodu.
 
Ja volim Zauvek, Al Capone i ZZZ. Ove kafanske mi se ne svidjaju, bas mi ne idu uz njih, pogotovo uz Saru kojoj se cuje da joj ne lezi taj zvuk.
 
Taj folk prizvuk mislim da potencita njihov tim jer setite se Hurricane u vreme Avanture i Brzih prstiju tada su mi bile super. Već posle Hasta la vista ere su otišle u komercijalu pa čak malo i folkerica ali mislim da je to više bilo do Sanjinog načina izvedbe. Volim ja i Legalan pesmu i slično ali složićemo se da im je kvalitet bio najbolji kada su bile u pop modernom fazonu. Ove nove su videle da su Poljupci super prošli pa kao da furaju to a meni se to ne sviđa. Zauvek mi je najlepša pesma njihova , a što kaže Stole , Sari baš ne leži ovaj zvuk čak je u jednom intervjuu rekla da se mučila da izvuče trilerčiće.
 
Ali najjači komentar na tizer kad je neko ovde napisao: "Azis želi svoju pesmu nazad" 😂
 
Sto se mene tice, postoji samo jedan Hurricane i to je to.
Ove sad, kao i sve nove koje budu dosle, nikad nece dostici taj nivo popularnosti. Zoki bolji da je krenuo sa necim novim, jer od ovog projekta se vise hleba nece najesti.
 
Kao da slušam pokojne Ministarke. Videli da je Poljupci u Zoru top prošla pa aj da nastave tim putem, a meni se taj put uopšte ne sviđa. Zimi Zumi Zami kakva god da je za sad je njihova najbolja pesma.
Takvu sudbinu ce i imati, kao Ministarke. Jos jednu godinu, najvise dve pa se “brand” gasi…
 
Mislim da je problem što je originalna postava bila preharizmatina - i ove nove devojke prosto ne mogu da se nose sa tim, što ne znači da su one loše pevačice, štaviše. Mnogo bi bolji utisak bio da su predstavljene pod nekim totalno novim imenom, skroz neka nova grupa. Drugačija bi bila situacija da je jedna od devojaka iz prve postave otišla, pa je zamenila neka nova (recimo Kseniju Tea Tairović :D), kao što je bilo sa Modelsicama, to je logičniji pristup održavanju brenda kao što je Hurricane. Ovako će biti uništen.
 
Nova pesma "Gori štikla" (muzika i aranžman: Darko Dimitrov, tekst: Violeta Mihajlovska)

 
Čudnjikava mi je pesma skroz, furaju neki folk stil koji mi nešto ne ide najbolje uz njih. Možda će mi trebati više slušanja da bi ušla u uho
 
Back
Top