is Island 2022: Systur - Með hækkandi sól

Crni Italijani, moze li jedan dan bez problema? 😅
 
Meni ova pesma miluje dušu. Ova i portugalska. Nekako sam sve više za ovakav tip nežnijih balada, nego za dramu.
 
Ova pjesma mi je tako neinspirativna za komentiranje, uopće nemam ništa za reći, fino i nebitno, eto
 
Meni one uvek fino zvuce, steta sto me pesma ne privlaci pa da vise obratim paznju. Nastup je fin, vidim da ce biti neke igre sa kadrovima, lepo su sakrili tamnu pozadinu. Sve u svemu, dopada mi se kako izgleda.
Mozda, nekako, ne znam kako, uspeju da se docepaju finala. Ne bi ih ja otpisivao (iako kod mene nemaju sanse). Mozda je i problem sto su nakon Austrije, brze, ali losije otpevane pesme, a pre odlicne Grkinje, pa Norvezani.
 
Mislim da su šanse za finale baš male.Ne bi me čudilo ni da budu zadnje.
 
Slazem se.
A sobzirom da su ovom 1. pf-u i imam praznih mesta za finale, meni ne bi smetalo da se nadju tamo. Bar su mi prijatne za cuti i nastup mi je ok. Za razliku od Svajcarca, gde mi se pesma malo vise dopada, ali mi se uopste ne svidja nastup i glasao sam za njega.
 
Joj, sta se meni sve dopada od pesama na Evroviziji, ne smem ni da pisem ovde. 😂 Ali bar mogu da napisem da mi je Island 2009. najlepsi "entri" u istoriji Evrovizije. Od pesme, izvodjaca, nastupa, animacije. Nemam ni jednu zamerku. 😇 Ali zato 2019. 😶
Ovo mi spada u red prijatno za slusanje, ali nije mi konkurentno, takmicarski.
 
Auuu čoveče preteći će mi i Portugal na kraju, kako je krneulo, izbiti na prvo mesto.. 😮😱
Ovo je izvanredno..
 
Back
Top