is Island 2022: Systur - Með hækkandi sól

Ma one idu videćete, dođe mi da odigram kladionicu..
 
@Mrm, fascinira me tvoj optimizam kad je ova pjesma u pitanju! Iskreno, ne vidim Island u finalu, ali samo zbog tebe bih voljela da se to dogodi pa da nam kažeš - eto, što sam vam rekao!?!
 
Evo malo da vidim ko je u njihovom polufinalu, i ko bi mogao da podrži..Ima dve baltičke zemlje, -žiri tih zemalja obožava ovakve country numere, mislim da je popularan žanr i među publikom.

Holandija, Norveška i Danska su tu, u Holandiji je posle Nemačke country najpopularniji u Evropi, šteta što Nemačka ne glasa u ovom polufinalu..
Norveška i Danska, sigurna podrška, em jezik, em pesma za njih dobra..

Švajcarska i Austrija,. takođe žiri glasa za country, a koliko se sećam mogao bi čak i grčki žiri..

Od ex Yu, Slovenija je baš u ovom polufnalu, a ona mi najviše liči na ovo da bi glasala, i imam osećaj da hoće..

Možda će se neko i iznenaditi ali ja čak mogu da vidim njih na 4. ili 5. mestu sa žirijem u ovom polufinalu...
 
Ovo je stvarno fino i korektno ispalo, medju boljim je probama sto se prvog polufinala tice ali pesma je previse nekonkurentna. Jednostavno je monotona i nezanimljiva. Ja ovakve pesme obicno volim ali ovde sam jednostavno ravnodusan i jedini utisak mi je to - "fino izgleda i zvuci". I to je to.

Mozda ih ziri donekle izvuce mada je i to veliko pitanje....ali kod publike potop, bez dileme.
 
Evo malo da vidim ko je u njihovom polufinalu, i ko bi mogao da podrži..Ima dve baltičke zemlje, -žiri tih zemalja obožava ovakve country numere, mislim da je popularan žanr i među publikom.

Holandija, Norveška i Danska su tu, u Holandiji je posle Nemačke country najpopularniji u Evropi, šteta što Nemačka ne glasa u ovom polufinalu..
Norveška i Danska, sigurna podrška, em jezik, em pesma za njih dobra..

Švajcarska i Austrija,. takođe žiri glasa za country, a koliko se sećam mogao bi čak i grčki žiri..

Od ex Yu, Slovenija je baš u ovom polufnalu, a ona mi najviše liči na ovo da bi glasala, i imam osećaj da hoće..

Možda će se neko i iznenaditi ali ja čak mogu da vidim njih na 4. ili 5. mestu sa žirijem u ovom polufinalu...
Mrmy, ti bi mogao olakšati posao ovima iz žirija i dostaviti im uzorke glasova 🙏
 
Sad sam ponovo pogledao isečak sa probe, koliko je divan nastup 😍, a tek sam sada shvatio da tokom nastupa i ona fontana ispred scene postaje zlatna, u nekim trenucima me podseća na varnice kad se pali badnjak za Božić
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Jedna od sisturki, Beta je majka, ima sina. Ja sam u šoku. Ona valjda ima 30 godina, ali sin joj je baš veliki, izgleda kao da ima 12-13 godina
 
Mislim da 35 ima, najmlađa (Elin) ima oko 30, čini mi se. :)
 
Jako mi je drago da su prošle u finale. 😊
Priželjkivao sam to i očekivao da mogu biti negde na ivici. Retko ko je verovao u njih kao @Mrm.
Bravo! 👏👏👏
 
Back
Top