is Island 2022: Systur - Með hækkandi sól

Znao sam da će proći, imale su neki vajb finalistkinja kao Belgija prošle godine i stvarno bi tako. Bile su mi u 10 i prije i poslije nastupa. Nenametljivo, fino, lagano. Mislim da su prošle sa tipa 90 žiri + 35 publika otprilike
 
  • Like
Reactions: Mrm
Veliko iznenađenje, ne mogu reći da je negatvno, jer mi pesma ne smeta, naprosto je dosadna. Ne vidim drugi scenario za prolazak osim onog u kome su bile top 3 kod žirija, kod publike me ne bi iznenadio jednocifren broj poena.
 
Ehh ovo nisam predvidjela nikako. Ne volim pjesmu, ali ono lijepo je sve izgledalo i milo zvučalo. Mogu da skontam zašto je prošlo, a vjerovatno ih i žiri nakrcao.
 
Nikome nije ovo jasno, ali dobro... Tako su svi i Balkaniku odbacivali 2018. Neka se raduju Islanđani. :)
 
Nisam ih video u finalu ali ovde nisam toliko iznenadjen kao za Svajcarsku. Dobre su bile generalno. Meni i dalje lepuskasto za slusanje ali i dosadno.

U finalu desna strana tabele svakako ali uspeh je sto su se plasirale dalje.
 
Ovo je sinoć bio jedan od ređih uspelih nastupa, iako je krajnje jednostavan. Takođe, publika voli taj "zvuk nostalgije" koji ovde možemo da čujemo.
 
Nisu mi smetali ali nisu bas morali da prodju :D Ok, ni manje ni vise.
 
Poprilično zaslužen flop. Toliko monotona i neinspirativna pesma da je teško za opisati.
 
Plus sto su u Torino dosli samo da bi podrzali Ukrajinu :D
 
Njima je već sam plasman u finale (zbog toga mi drago) pobeda. Očekivala sam ovakav plasman.
 
Nakon dva upecatljiva predstavnika Islanda dobili ovaj smor.
 
Back
Top