it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Sad sam došao iz Španije i na državnim zgradama stoji ukrajinska zastava svuda, i to Sevilja, nije Madrid ili Barselona.. Ljudi podržavaju Ukrajinu i osuđuju javno ovo što se dešava..
Ok, hvala na obavijesti 👍
 
Ok, hvala na obavijesti 👍
Pa znaš šta, imaš sreću što je u Hrvatskoj to dosta drugojačije, ovde je itekako potrebno "obavestiti" sasvim solidan broj ljudi koji bleje u Pink TV, Happy TV i imaju totalno iskrivljenu sliku svega.. 😉
Bolje me ne vuci za jezik, banovati će me..
 
Last edited:
Samo produžava trajanje ovog velelepnog show programa. Će da pomremo 😭
 
Izašli opisi na twiteru
I prve recenzije Marco i Colapesce Dimateo, top. Levante Elodie Leo I Tananai (s baladom, plašim se) visoko.
Ultimo, od valjda novinara (ili ko vec radi recenzije) liže skoro pa dno.

Inače od ove godine top5 ulazi u finale. Na ovo kao Irama fan imam samo da poručim, Amadeuse stidi se. 😈
 
Amadeus u principu dobro vodi festival, i bude tu uvek nekoliko pesama koje mi se sviđaju...
Jedino je meni toliko razvlačenje i pričanje između numera negledljivo uživo...
Ali to ne može da se menja, Italijani su na to navikli kao da bi mogli da komentarišu pesme među sobom.


Sećam se kako je Raffaella Carrà ukinula razglednice prve godine kad su vratili prenos, jer je okupila grupu klinaca sa kojima je komentarisala pesme umesto razglednica :mad:
I kako im je glavni komentar bio kako brzo se smenjuju pesme :rolleyes:
 
Prve godine kad su u Italiji vratili prenos Evrovizije (čini mi se godinu ranije pre povratničkog učešća) nisu se videle razglednice, nego su umesto toga išli u studio da par minuta da komentarišu pesme...
 
Måneskin će biti gosti treće večeri Sanrema.
 
Da, Marco je favorit na kladionicama, a odmah iza njega su Ultimo i Giorgia. I Elodie je u top 5. Ne mogu da dočekam 7.2. :it:

Ova zajednička im je savršena! :giggle:

 
Scena

OIxvcda.jpg
 
Uvek sam iznenađen kako tolike scene stanu u onaj prostor.
 
Lepa vest za gledaoce u Srbiji. Ovogodišnje izdanje Sanrema moći ćete da gledate na programima RTS-a. Od 7. do 10. februara prenos će ići na RTS 3, dok će finalno veče ići na RTS 2.
 
Woooow. Aplauz za RTS i Oljušku.
Hoće li biti neki komentator?
 
Opaa, ja gledam samo finale, idem na neki put 😭 Valjda ima u sobi rai 🤣
 
Back
Top