it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Uglavnom pratim online. Editovao sam post naknadno i setio se RTS, ali volim prenos bez komentatora, zato i pitam.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Da li je potvrđeno da će biti komentator na RTS-u?
 
Podela izvođača u prve dve večeri

W1mENqU.png
HKpekWU.png
 
Redosled nastupa prve i druge večeri:

Prima serata:
Anna Oxa
Gianmaria
Mr Rain
Mengoni
Ariete
Ultimo
Coma Cose
Elodie
Leo Gassman
Cugini di Campagna
Grignani
Olly
Colla Zio
Mara Sattei

Seconda serata:
Will
Modà
Sethu
Articolo 31
Lazza
Giorgia
Colapesce Dimartino
Shari
Madame
Levante
Tananai
Rosa chemical
LDA
Paola e Chiara

Još uvek nisam našao info da li će RaiPlay biti otključan izvan Italije (pominje se da ne). Amadeus je naveo da će prve četiri večeri program trajati standardno do 1:30, a finalna pola sata duže. Zelenski se neće obratiti video porukom, već će njegovo pismo (izjavu) pročitati pretpostavljam u finalu.
 
Damiano David je radio numeru za Maru Sattei, baš da vidimo kako će to biti..
Obećava dosta.. Baš zato što je ona pretežno pop, ima onako malo fluffy boju glasa, na prvu loptu standardna ali kad se bolje ukači, podosta je specifična, meni je jako dobra...
Meni je ovo tricky godina, baš..
Videćete, Marco Mengoni je favorit na papiri, ali.. 😉
Anna Oxa će biti opasna, mark my words..
 
Sumnjam da Anna može biti opasna u smislu da izleti kao iznenadni favorit. Na redditu postoji neki spisak ocena pressa koji je čuo preview pesama i tu su Marco, Giorgia, Elodie, Madame i Colapesce Dimartino valjda najbolje bili ocenjeni, ali su razlike minimalne (a i pitanje je koliko je to sve verodostojno).

Ne sećam se kako je bilo prethodnih godina koliko su se poklapale kladionice i kasnije pobednici. Za prošlu znam da su M&B u startu bili favoriti. Mislim da je i 2020. Gabbani valjda bio favorit ispred Diodata. Zaboravio sam kako su se Maneskin kotirali pre početka festivala.
 
Dosta niže Maneskin..
Ne moea za pobedu, Anna Oxa, ali imam osećaj da leti visoko, videćemo...
 
Nažalost, dobio sam informaciju da neće biti prenosa Sanrema na RTS-u. Nisam upućen u detalje izmena...
 
  • Sad
Reactions: Mrm
15. takmičarsko pojavljivanja na Sanremo festivalu..
IL GRANDE ANNA OXA... 🤩
 
Ako nekome znači, RaiPlay će kao i prošle godine biti otključan (bez geoblokade) tokom trajanja prenosa svih pet večeri festivala.
 
Mogli su i snimci da se gledaju posle prošle godine, zar ne?
 
Ne sećam se. Na SBB-u sam, pa se nisam mnogo interesovao za RaiPlay.
Sad sam pročitao ovu vest, pa rekoh da podelim.
 
Koristi li neko klik (pink) tv? Mislim da je tamo Rai bio u ponudi. Ima li ga i dalje?
 
Back
Top