Izbori

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,259
Points
118
Tema gde možemo diskutovati o predsedničkim, parlamentarnim i lokalnim izborima.
 
Ja sam resio da glasam za onog kandidata koji bude najvise ispljuvan od strane Pinka, Informera, Dnevnog Telegrafa, itd.....Dakle, ko se pokaze kao najveci tajkun, lopov, fasista i izdajnik u narednom periodu, imace moj glas :cool:
 
Ali što su dosadni s ovim telefonskim anketama. Ja se jednom javio i rekao da ću glasati za Đilasa. Je l' moguće da su se toliko uplašili?
 
SNS

Lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić i aktuelni predsednik Srbije biće nosilac lista na svim nivoima izbora planiranih za 3. april, odlučeno je na današnjoj sednici Glavnog odbora SNS-a. Uskoro će biti doneta odluka o predsedničkom kandidatu naprednjaka, ali verovatno će to biti AV.

Srpska napredna stranka na izbore 3. aprila izaći će sa listom "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve".

Prva na listi SNS-a za parlamentarne izbore biti dr Danica Grujičić. Listu za beogradske izbore predvodiće Aleksandar Šapić.

Na listi SNS-a su i prof. Stojan Radenović, naš najcitiraniji matematičar, čovek koji je doprineo da Beogradski univerzitet bude među 300 najboljih na Šangajskoj listi, Jelena Begović, stručnjak u oblsti genetike, koja je tokom pandemije pomogla da se otvore savremene laboratorije u Srbiji, "Vatreno oko" u Beogradu i Nišu", Lazar Ristovski, dr Marija Zdravković, prof. Žika Bujuklić, stonoteniserka Borislava Perić Ranković, prof. dr Dejan Ilić, Jovan Kolundžija, operska pevačica Nataša Tasić Knežević, Marko Kešelj.

Cilj SNS-a je da na kraju mandata naredne vlade prosečna plata bude 1.000 evra, a prosečna penzija 500 evra.


MORAMO

Otvorena građanska platforma "Akcija", "Ne davimo Beograd" i "Ekološki ustanak" zaključili su sporazum o formiranju koalicije "Moramo". Koalicija „Moramo“ predstavlja novu i autentičnu zeleno-levu opciju na političkoj sceni Srbije. Ključne teme na kojima će se bazirati zajednički rad u okviru koalicije „Moramo“ su ekologija i borba za zdravo životno okruženje, da se ostvari suštinska decentralizacija Srbije, koja podrazumeva donošenje više značajnih odluka na lokalu, blizu građana, i lokalni ekonomski razvoj, a ne da sve počinje i završava se u Beogradu.

Koalicioni sporazum su potpisali Nebojša Zelenović ispred "Akcije", Dobrica Veselinović iz Ne davimo Beograd i Aleksandar Jovanović Ćuta, jedan od osnivača Ekološkog ustanka.

Koalicija je objavila da će njihov kandidat za gradonačelnika Beograda biti Dobrica Veselinović. Biografije kandidata i kandidatkinja na izbornim listama "Ne davimo Beograd" mogu se pogledati na https://nedavimobeograd.rs/biografi...tkinja-na-izbornim-listama-ne-davimo-beograd/.​
 
Grujičić će imati vremena da bude u parlamentu pored svojih doktorskih obaveza?
 
Pa isto kao i Darija KT što ima vremena da ministrira pored profesorskih obaveza na Medicinskom faksu 😁
 
To i nekako razumem, ali ovo ne baš. Svaka čast!
 
273920064_10221090100989777_5951509255610097054_n.jpg
 
U aprilu neće biti lokalni izbori, samo beogradski.. :)
Možda u nekoj opštini budu, ali generalni lokalni izbori neće biti..
 
Danas kažu da naša Marica pardon Ivica raspisuje i lokalne izbore koji se odnose na Beograd i sve lokalne samouprave..

Ja mislim da ima lepših i kvalitetnijih tema od ove a nema ih ..... šta će ovo ovde ? ...
zašto onda nema teme o politici uopšte , pa sve je politika i ESC i Severni tok 2 i sve što zamisliš.
može da se zove " svet i real geo-politika "

Zašto nema teme:

" softverske tehnolgije i naučne zanimljivosti "

ima ovde i intelktualaqca možda bi hteli nešto da kažu i još bitnije podele sa zajednicom.. bilo bi korisno..

Verujem da ima ovde ko se bavi programiranjem .... ko bi hteo da razmeni neke softvere i nihovu upotrebu ,korisne tutorijale ...
ma ima toga koliko hoćeš ...

onda napr... zašto nema teme :

" Mi i živitna sredina, .. " ekološki otisak planete "

pa ono hebali vas izbori ....-evo od toga ćete imati koristi al hajd vidim da je to ovde postavljheno više kao ventil za odliv frustracije iz psihe ....
pa eto možda s te strane je svrsishodno.
 
Verujem da ima ovde ko se bavi programiranjem .... ko bi hteo da razmeni neke softvere i nihovu upotrebu ,korisne tutorijale ...
Evo ja sam frontend programer, šta te zanima? :) Mislim da imaš po netu raznih tutorijala za razne programske jezike. Nije to nešto što se može prepričati ukratko, već je cilj sam probati nešto napraviti, a ne samo slediti neko uputstvo korak po korak. No, svakako možemo imati i neku takvu temu, kao i diskusiju o nauci, biće...
 
pa ako je tema ovako uska a tiče se samo faking izbora, ONDA :
u naslov dodati i pokrajinskim izborima
 
Back
Top