il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Niko

Iskusan član
Pa nece se nikad rusiti te predrasude pogotovo ne na nase prostore, jer ce Konchitu svi pamtiti, a 10+ osoba koji su ispusili u finalu nece niko pamtiti (govorim o ne-fanovima), tako da ce ta predrasuda uvek biti tu i svi ce je koristiti da bi hejtovali.

Nemanja97

Veteran
Mnogo ljudi mi je reklo u skorije vreme, ja ne pratim to od kada je Koncina pobedila....Koncita je ostala urezana u secanje naseg naroda. :)

• Angry
Reactions: Mrm

rintintin

Ekspert
Mnogo ljudi mi je reklo u skorije vreme, ja ne pratim to od kada je Koncina pobedila....Koncita je ostala urezana u secanje naseg naroda. :)
Pa uvek će to tako biti nažalost, samo nas to ne sprečava da konstatujemo kako su ljudi kod nas masovno neinformisani nadureni dramoseri i to vrlo neosnovano, lol

• Like
Reactions: FFM

Mrm

Ekspert
I kladim se da niko od tih ljudi nije primetio da je Konchita imala i nastup i pesmu, brada je sve sama uradila
Vidiš ja sam ti totalno obrnut ovde, pesma i posebno boja glasa mi je jeziva, kompozicija je toliko prežvakana, izlizana nimalo mi se ne dopada, sve ovo ostalo mi ne smeta nimalo... 😁

Ivana

Iskusan član
Mislim da bi možda i prošao, da je bio u prvom polufinalu. Jeste iritantan kao osoba i sama pojava, ali dobar nastup.