am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,185
Points
118
C9ePtUn.png

Jermenski javni tv servis je interno odarano Rosu Linn da ih predstavlja na Pesmi Evrovizije u Torinu.

Rosa je 21-godišnja pevačica, tekstopisac i producent i dolazi iz jermenskog grada Vanadzora. Muzikom se bavi od detinjstva, a profesionalnu karijeru je započela u izdavačkoj kući “Nvak Collective”.

Izvršni direktor jermenske televizije, Hovhannes Movsisyan, izjavio je da se Prvi kanal našao pred teškim izborom, ali su odlučili da pruže šansu mladoj umetnici da predstavlja Jermeniju. Ranije su ih uglavnom predstavljali poznati izvođači, ali kako je Evrovizija odlična platforma za otkrivanje novih talenata, oduševljeni su što se baš sa njom vraćaju evrovizijskoj porodici.

David Tserunyan, šef jermenske delegacije, otkrio je da su do ovog izbora došli zajedno sa lokalnim i međunarodnim fokus grupama, koje su uključivale i profesionalce i fanove takmičenja. Bilo je prijavljenih i poznatih i nepoznatih izvođača poput Rose. Premijera pesme i spota biće 19. marta.​

79icJTp.jpg



Rosa Linn - Snap

 
Last edited:
Dosta dobar engleski za Jermeniju.. :D
 
Ko zna šta je to, možda i neki demo ako je uopšte ta pesma. Treba sačekati 19. mart i spot.
 
Ovo je nešto što bi poslala Irska i lizala dno. Čak i liči na Sarah - 22
 
Najžešće što ja van ESC-a dosta slušam ovakvu muziku, ali nekako mi nije za ESC lol

Lepo je, biće mi visoko.
 
Lepa pesma..Ne znam šta bih drugo mogla da kažem, osim što bih je pre povezala sa nekom zapadnjačkom zemljom.
 
Lepa pesma..Ne znam šta bih drugo mogla da kažem, osim što bih je pre povezala sa nekom zapadnjačkom zemljom.

Ali autor je koliko znam Jermenka Tamar Karpeliyan..nisu nikakvi stranci radili.. :)
 
Pa nevezano uz autora, pjesma se nikad ne bi mogla povezati s Armenijom. A Tamar je ionako većinu života provela u SAD-u, više je Amerikanka nego Armenka
 
Jel ovi misle da će im to što poslednji objavljuju pesmu pomoći da urade bilo šta sa onom flopčinom?
 
Baš lepo i mnogo bolje od Mije Dimšić.
 
Lijepa i prijatna pjesma baš, a ima baš taj neki američki zvuk. Mislim da prolazi, ovako na osnovu pjesme bar
 
Back
Top