am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Mrm

Ekspert
Svi su se u selu oduševili nastupom.. A ja se spremio da navijam za nju jer mi žao, nikoga jedini iz Jermenije nisam video tamo, 😂 kad ono svi se oduševili nastupom..

Majsta94

Ekspert
OGAE član
Odlična je bila, kristalno jasno finale je odmah bilo. Nevjera da Jermeni nisu bili u finalu poslednja 3 izdanja, ovo im je baš dobro došlo

Boxy

Veteran
Stvarno lepo, ali publika skoro da i nije aplaudirala. Verovatno jer nastup nisu ni videli, mislim dok nije izašla iz te sobe - pričao je i Matt sa ESC-YouUnited-a da će se to verovatno desiti ali dobro, ko j*be publiku u areni, glasajau oni koji sve to gledaju preko TV-a. Ali Jermenija svakako jedna od mojih omiljenih ESC zemalja. ❤️

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Jedan od najkompletnijih nastupa svakako + odlicno izvodjenje uzivo. Zasluzeno finale. Imaju dobre izglede za top 10.

Tinte

Ekspert
Slazem se. Kod mene u kuci su jednoglasno rekli da je najbolje bilo. Morao sam se sloziti.

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Mom ocu Jermenija favorit.

• Love
Reactions: Mrm

Niko

Ekspert
Nakon cele veceri sa najludjim od najludjih i najmirnijih od balade, ona je zatvorila vece sa najnormalnijom pesmom veceri (normalna u smislu mainstream). Lep nastup, lepo pevanje, lepa pesma, nije da padnes u nesvest, ali zasluzuje finale.

mahinalno

Ekspert
Ju kako bi mi se digao da prvi put imamo situaciju sa :am: u finalu bez :az:

Rosa Linn lutkica pokidala sinoc, pala mala srckica kad nije otvorila vrata iz prve - ali toliko ima simpaticnu pojavu i dobre vokale da sam uzivao bas

Niko

Ekspert
A pitao sam se dali je to namerno tako ili je zamalo flopovala :D

rintintin

Ekspert
Čuo sam posle da su je na presu pitali oko toga, ali isto u prenosu ni ja ne primetih.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
To sa otvaranjem "prozora" se baš videlo, nije dobro povukla. Na probama nije imala tih problema.

Djole89

Ekspert
Utapanje u masu. Baš šteta, mnogo lepa pesmica i usklađen nastup. Da će ovako nisko završiti, nisam očekivao, nadao se makar top 15.

mahinalno

Ekspert
Utapanje u masu. Baš šteta, mnogo lepa pesmica i usklađen nastup. Da će ovako nisko završiti, nisam očekivao, nadao se makar top 15.
Jbg i ja sam se nadao vise je pesma toliko poistovetljiva i pevljiva za sire mase da sam ocekivao vecu podrsku. Mada sto se tice :am: oni iako su prolazili u finale - znaju da "saraju" sa rezultatima. Kad je genijalna Artsvik 2017. Ispusila za top 15 sa onakvim nastupom i pesmetinom, ovo mi i nije toliko iznenadjenje. Vazno da je ona prosla u finale i ostvarila san ❤️‍🔥🥹🫶

Endrega

Iskusan član
Od one njihove dijaspore koja je žarila i palila ESCovima 2000ih, više niko i ništa ne preosta, počivali u miru.

Ivana

Iskusan član
Staff member
Mislim da je i nju možda sjebalo što je bila posle Norveške, a pre "vozića" u kome su redom išli favoriti. Fina pesma ovako.