am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Bukvalno Rosa Lin dr,mr,sr za stejdz.. Ona nesretnica sto je osmislila kineticko sunce da upise brzi kurs kod Rose iz predmeta Staging
 
Ne volim ove soba nastupe, ali ona mi je preslatka.
 
Uništit će Miu kao što je prošle godine ona izraelska električna zečica uništila Albinu. Gotovi smo!
(Mislim, bili smo ionako, ali sad smo DEKLASIRANI) 🙏
 
Uh, meni ovo bolja pesma, može da deklasira Miju slobodno.
 
Očekivano odličan nastup, ovako nešto sam i očekivao.
 
Slatko. I ovo čak može da prođe. Isti efekat ima kod mene kao većina koje mi se nisu sviđale. Popravio mi se utisak pogotovo od prve probe
 
Veoma interesantan nastup Jermenke, drugačiji od ostalih. Na sceni je postavljena spavaća soba u obliku mnogougla (šest ili sedam strana čini mi se) zatvorena sa svih strana, sem naravno odozgo, a Rosa na početku nastupa sedi na krevetu, svira gitaru i peva sa mikrofonom koji se nalazi na stalku. U sobi je i stočić sa lampom i fotelja, a sve je, kako krevet i lampa, tako i zidovi, prekriveno nekim kao platnom koje izgleda kao da je spojeno mnoštvo belih papirića u vidu neke čipke. U refrenu ustaje sa kreveta, uzima mikrofon i peva na sredini sobe. Potom u sledećoj strofi ide od zida do zida i skida zidnu oblogu a ispod ostaju natpisi The Last ONE, June 22nd, srce i Snap. Nakon mosta, pred kraj pesme, cepa platno sa prednje strane zida, ostaje otvoren veliki krug, poput onog koji je Sara Jo imala na PZE, samo veći, i onda staje na njega i tek tada će publika imati priliku da je vidi, što možda nije loše, jer će verovatno izazvati reakcije koje će se čuti u prenosu. Tada dominiraju žuta svetla.​
 

Zaslužuje finale. Iako je nastup anđeoska verzija DiHaj :D
 
Meni to prejadno, postavili set na scenu u kojem je ona sve tri minute wtf

Ali pjesma mi je dobra i zaslužuje finale
 
Rotirajuća soba mi je jedna od esc želja 😍
 
Meni to prejadno, postavili set na scenu u kojem je ona sve tri minute wtf

Ali pjesma mi je dobra i zaslužuje finale
Pa na kraju probije okrugli "prozor" i izađe stane na njega da je publika u dvorani vidi :D
 
Back
Top