am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Svi su se u selu oduševili nastupom.. A ja se spremio da navijam za nju jer mi žao, nikoga jedini iz Jermenije nisam video tamo, 😂 kad ono svi se oduševili nastupom..
 
Odlična je bila, kristalno jasno finale je odmah bilo. Nevjera da Jermeni nisu bili u finalu poslednja 3 izdanja, ovo im je baš dobro došlo
 
Stvarno lepo, ali publika skoro da i nije aplaudirala. Verovatno jer nastup nisu ni videli, mislim dok nije izašla iz te sobe - pričao je i Matt sa ESC-YouUnited-a da će se to verovatno desiti ali dobro, ko j*be publiku u areni, glasajau oni koji sve to gledaju preko TV-a. Ali Jermenija svakako jedna od mojih omiljenih ESC zemalja. ❤️
 
Jedan od najkompletnijih nastupa svakako + odlicno izvodjenje uzivo. Zasluzeno finale. Imaju dobre izglede za top 10.
 
Slazem se. Kod mene u kuci su jednoglasno rekli da je najbolje bilo. Morao sam se sloziti.
 
Mom ocu Jermenija favorit.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Nakon cele veceri sa najludjim od najludjih i najmirnijih od balade, ona je zatvorila vece sa najnormalnijom pesmom veceri (normalna u smislu mainstream). Lep nastup, lepo pevanje, lepa pesma, nije da padnes u nesvest, ali zasluzuje finale.
 
Ju kako bi mi se digao da prvi put imamo situaciju sa :am: u finalu bez :az:

Rosa Linn lutkica pokidala sinoc, pala mala srckica kad nije otvorila vrata iz prve - ali toliko ima simpaticnu pojavu i dobre vokale da sam uzivao bas
 
A pitao sam se dali je to namerno tako ili je zamalo flopovala :D
 
Čuo sam posle da su je na presu pitali oko toga, ali isto u prenosu ni ja ne primetih.
 
To sa otvaranjem "prozora" se baš videlo, nije dobro povukla. Na probama nije imala tih problema.
 
Utapanje u masu. Baš šteta, mnogo lepa pesmica i usklađen nastup. Da će ovako nisko završiti, nisam očekivao, nadao se makar top 15.
 
Utapanje u masu. Baš šteta, mnogo lepa pesmica i usklađen nastup. Da će ovako nisko završiti, nisam očekivao, nadao se makar top 15.
Jbg i ja sam se nadao vise je pesma toliko poistovetljiva i pevljiva za sire mase da sam ocekivao vecu podrsku. Mada sto se tice :am: oni iako su prolazili u finale - znaju da "saraju" sa rezultatima. Kad je genijalna Artsvik 2017. Ispusila za top 15 sa onakvim nastupom i pesmetinom, ovo mi i nije toliko iznenadjenje. Vazno da je ona prosla u finale i ostvarila san ❤️‍🔥🥹🫶
 
Od one njihove dijaspore koja je žarila i palila ESCovima 2000ih, više niko i ništa ne preosta, počivali u miru.
 
Mislim da je i nju možda sjebalo što je bila posle Norveške, a pre "vozića" u kome su redom išli favoriti. Fina pesma ovako.
 
Back
Top