cy Kipar 2022: Andromache - Ela

Užasan vibrato na kraju isečka - to je valjda i kraj pesme.
Nije kraj pesme na isečku, već deo pre onog nazovi mosta. Posle te ljubičlaste ide još gora zlatna, vertikalne linije na školjci koje se pomeraju levo desno, meni baš ružno izgleda to, mada su svetla lepa i narandžasta pred kraj.
 
Ma bila je ukočena. Da je imala identičan nastup kao na Dori, dajem ruku da bi prošla u finale. Nekad je manje više i bolje da djeluje opuštenije.

Nisam baš previše optimističan za finale za Cipar, ali možda se provuče.
 
Nije Albina bila toliko ukočena nego je cijeli nastup bio too much a po meni skoro ništa nije lijepo izgledalo, od outfita do tih boja koje su preko njih išle i do toga da je samo cupkala na maloj bini

Neka miče ove boje preko nje ne trebaju joj, samo prekrivaju njenu ljepotu
 
Pre prve probe mi je bila 10. onda posle prve sam je podigao na 4. i sad mi je na 13. mestu.
 
calculating the hangover GIF
 
Na Tviteru pišu da nije zadovoljna nešto? 😂
 
Pa dobro, nije tako strasno. Mislim da ipak prolazi tj nadam se
 
Treba da prođe svakako, šta bi drugo prošlo, kakvih sve nastupa i pesama ima, samo nije baš ispunila očekivanja.
 
Prema viđenom deluje mi da ih je Dietman ove godine opelješio, prošli nastup je bio klasa iznad. Nije ni meni toliko strašno, iako smo tačno komentarisali da ne treba da bude previše statična. Ne sviđaju mi se ni te projektovane boje, guše je a devojka je prelepa.

Ja je vidim u finalu, tj. nadam se.
 
Super!
Jedino mi se ne sviđa što je sve "obojeno", previše, baš ono što je Josipa primetila, nadam se da se to menja u toku nastupa..
 
Jeste da pesma kao pesma ne zahteva neku veliku energiju i da sad skace po bini, ali ovo je tako bilo lenjo. Meni se pesma dopada, cak mi je bila jedna od najboljih na 1. probi, a sad kada sam je cuo i video, izgubim volju da nastavim da pratim. Svidja mi se ova skoljka, mozda te boje, nijanse da dotera, ali zivosti, nema.
Nadam se da je ovo samo bio trenutni los momenat i da ce u pf-u biti onako kako ocekujemo. Steta da se ne nadje jedna ovakva pesma u finale.
 
Baš gledam nekoliko puta probu i ne kapiram šta toliko fali?
 
Back
Top