cy Kipar 2022: Andromache - Ela

Ni 24p od Grcke ne bi bilo dovoljno za finale. Po ziriju, najlosija je bila. Sakupljeno samo 9p od 3 drzave. Uhh, ne mogu reci da je zasluzila tako mali broj poena, ali da nije bila na nivou to jeste. Kada sam odgledao celo pf-u, meni je delovalo da se nece proslaviti kod zirija.
Sto se tice publike, njima nije smetalo toliko svi ti nedostaci o kojima pisemo. Eto, mi smo dali cak 10p (sto mi je drago), Azerbejdzan 12p, Crna Gora 8p, ... Ukupno 9. mesto sto u ovom trenutku mislim da je dobro. A svakako je moglo ovo da bude mnogo bolje.
U studijskoj varijanti pjesma je izvanredna. Osobno ju još slušam. No, ona je uživo u potpunosti uništila pjesmu. Nakon 30s bilo je jasno da nema šanse da će proći. Šteta. Ovo mi je jedna od najdražih ciparskih pjesama.
 
Кипарски емитер CyBC је недавно продужио сарадњу са Panik Recordsom на још две сезоне. Представник за Британију поново ће бити одређен интерно, а 2024. прећи ће се на музички ријалити програм.
 
Ufff ovu pesmu baš puno slušam ovih dana! Baš je pesmetina za balkansko tržište, zvuči kao zlatna era Granda.
 
Fin pesmuljak, ali očajan vokal više ne može nikako u polufinalu pored iskusne publike da prođe. Jednostavno, Evrovizija je poslednjih godina dostigla visok muzički nivo tako da ti, em što nema šanse ovakvim vokalom da zajebeš žiri nego više ne prolazi ni kod publike ni ovo a ni dobre ribe, gole noge, dupeta...
 
Meni je ovo dobro "zvucalo". Nekako mi je "catchy" muzika, tekst dovoljno pamtljiv sa tim frazama i uz dobar, fin i diskretno zavodljiv nastup. mislim da bi dobro proslo. Ne mislim da bi bilo u TOP5, ali moglo bi tu negde izmedju 10-15. mesta u finalu.
 
Kakav uzas bre ? Ovo bi izgrmelo samo tako i poremetilo Ćani planove
 

Odlicna mi je 😍 mislim da bi bolje prosla posto bi sigurno bolje izvela ali na kraju dana Ela mi je originalnija samo
 
Meni ovo ok, Ela mnogo bolja pjesma, kao što sam i mislio nakon isječka.

Onira mi je super i bolja od ove, iako mi je Ela i od te bolja, ali ponoviću se - uživo bi bila sigurnija i bolja tako da bismo je gledali u finalu.
 
Ela svakako prije Aphrodite

Da nije bila toliko statična i bez energije, finale je minimum koji je mogla imati
 
Back
Top