cy Kipar 2022: Andromache - Ela

Meni ovo odlično ali očekujem sličan i niži plasman od El Diablo
 
Njen glas mi se ne sviđa, a pesma kao pesma je ništa posebno, klasičan grčki pop-folk. Ne kontam šta je deset ljudi radilo na ovome. Solidan izbor Kiprana ove godine
 
Dobar je Cipar. Nisu razočarali. Skroz zanimljiva pjesma. Mislim da će u 10.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ovo će postati sigurno veliki hit u Srbiji, pogotovo na leto. Ima da se vrti na radiju kao ludo. Kao Mata Hari prošle godine.
Mata Hari mi je retko odvratna pesma, skoro nikad ne kažem tako, ali to je bilo jezivo, sve, muzika, vokal, vikanje, arlaukanje.. :(
Ova je prelepa numera, kao filigran, u odnosu na ono čudovište od pesme..
 
Mata Hari mi je retko odvratna pesma, skoro nikad ne kažem tako, ali to je bilo jezivo, sve, muzika, vokal, vikanje, arlaukanje.. :(
Ova je prelepa numera, kao filigran, u odnosu na ono čudovište od pesme..
Meni je Mata Hari bio ok, nego kad se setim koliko se svuda vrtela, pa zato kažem. Kipar ove godine iako potpuno drugačiji od mata hari, ali to je taj melos.
 
Volim ovako nesto od Kipra/Grcke. Pesma mi nije bas odlicna, ali mi se dopada. Prijatna za slusanje.
Na Evroviziji 2005. su imali naslov pesme "Ela, ela" i nisu prosli dobro (19. mesto, ali se meni pesma bas dopada), a sad je "Ela". Mozda ce imati vise srece.
 
Ne mogu da prestanem da slušam otkad je izašla na Spotify. ❤️
 
Amy Adams GIF


Ela mi je odmah uletela u top 10. Obožavam deonice na grčkom, taj etno prizvuk, sve je tako delikatno i nenametljivo. Ona je prelepa.
 
Ok je pesma, nisam oduševljen, ali slušnuti se može.
 
Ja sam shvatio da sam, iako mi je pesma okej, pomalo ravnodušan na nju. Zvuči baš kao klasični grčki pop folk koji je bio aktuelan i kod nas jer naši pevači obožavaju da uzimaju grčke pesme i nekako taj žanr mi je dosadio odavno.
 
Last edited:
I meni skače na listi, preslatka melodija i trilerčići, jako radio-friendly, bar za naše neke šire prostore. I kao nije čujte i počujte nebo se otvara zemlja se trese stižu Grci i taj tip treš bopa, ali je baš onako prijatno, ukusno i melodično.
I ona sa tom bojom glasa i nekom aurom baš doprinosi lepo pesmi.

Edit: Kako joj se čita ime, Andromahi, Andromahe?
 
Last edited:
Mislim da mi ova pjesma, da je čujem ovako negdje ili recimo na FSC-u, ne bi ostavila toliki utisak, na kraju krajeva je manje-više obična grčki melos pop pjesma, ali u kontekstu ESC-a nismo neko vrijeme imali nešto ovakvo pa je samim time i utisak bolji
 
pridružujem se markovom mišljenju. to je taj prepoznatljivi i više puta korišćen zvuk u grčkoj/ kiparskoj muzici i volim da čujem, samo što ne donosi ništa novo. svakako mi je dobra pesma i prija da je čujem.
a ona je prelepa, kandidatkinja za miss esc22!
 
Back
Top