cy Kipar 2022: Andromache - Ela

Zaljubio sam se ipak u ovu pesmu. Grčki jezik je stvarno prelep (po ko zna koji put to pišem)
 
Pa i meni miriše da su ovo 50/50 šanse za prolazak, ali jako držim fige da prođe, sviđa mi se i bilo bi zasluženo 200%.
 
Ovo prolazi 100%. Odlična je pjesma. Baš onako ljetni lagani salsa ritam.
 
Minipop

eGZaz74.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ovo mi je sad jedna od najdražih pjesama. Nadam se da neće baš flopnuti. Zanima me kakav će nastup napraviti, ne čini mi se da je baš najlakše osmisliti dobar za ovakvu pjesmu.
 
I mene zanima kako će to prevesti na scenu, a sećam se da su još pre pesme odabrali Dietmanna i onog Britanca za rad na nastupu.
 
Dietmann je prosle godine napravio odlican nastup za Kipar, ni ja ne znam kako bi se ovdje napravio tacno nastup a da bude dobar i efektan🤔
 
Još uvek nema uživo nastupa, trebalo bi to čuti i videti uživo..
Ima dosta ukrasa u glasu, nadam se da će izvesti valjano....
 
Mislim da je ovo među sigurnim finalistima, osim ako baš nešto ekstremno ne zezne u nastupu uživo, u šta sumnjam. Pesma je počela baš da me vozi, ima tu lepu letnju energiju.
 
Daleko od toga da je sada među sigurnijima, ali ima lijepe šanse. Nadam se da neće uprskati nastup.
 
Andromache ne ide u Madrid, ali je snimila poseban nastup koji će biti emitovan tokom ESC koncerta.

id17mai.jpg
 
Zna li se zašto je tako?
 
Back
Top