cy Kipar 2022: Andromache - Ela

Albanija je ove godine košmar, naročito ono hvatanje za intimne delove tokom probe.

Takve stvari u ogromnoj meri odvraćaju običnog prosečnog Milojka/Žan Kloda/Hansa/Džoa/Đuzepea/Hrvoja/Jorgosa/Sorena/Hozea.... od gledanja Evrovizije.
Pa dobro što je tebi košmar, nekome nije.
Mnogi drugi prosečni ljudi zbog takvih stvari doslovno i uključe da gledaju Evroviziju, a za nešto drugačije odu u pozorište ili na operu. Postoji koncept zvan guilty pleasure.
Roneli golotinja i rendanje može da odmogne za top 3 ili top 5 plasman, al s obzirom da to niko ni ne očekuje od nje sad, za top 15 eventualno top 10 zapravo može samo da joj pomogne.
 
Roneli golotinja i rendanje može da odmogne za top 3 ili top 5 plasman, al s obzirom da to niko ni ne očekuje od nje sad, za top 15 eventualno top 10 zapravo može samo da joj pomogne.
E pa super, samo je problem što će oteti prolaz u finale recimo Sloveniji ili Letoniji sa onom njihovom ultrazabavnom pesmom.
Možda čak i Litvaniji koja realno zaslužuje ne finale već barem 15. mesto u njemu.
 
E pa super, samo je problem što će oteti prolaz u finale recimo Sloveniji ili Letoniji sa onom njihovom ultrazabavnom pesmom.
Pa to i nije neki problem, nek im ga "otme", takmičenje je pa kako ko prođe. Ja Sloveniju izrazito gotivim ove godine i želim je od srca u finalu, ali ako ne prođu, ko im je kriv što nisu došli sa još boljom pesmom i još upečatljivijim nastupom.
 
Druze, ako tebi oni zasluzuju mesto u finalu, ne znaci da nekome npr Albanija ili mozda i Gruzija ne zasluzuje. Da li je rralno da se ovde prica o nekim otetim mestima u finalu, svako glasa za ono sta mu se svidja. Ne znam zasto imas toliki problem sa time, da je nekome rendanje zabavno
 
Mozda su tebi i meni zabavni "zuti vukovi" ali hajde da i druge pustimo da im bude zabavno sta oni hoce. A ako se vodimo tvojom logikom da se pesma evrovizije srozala zbog golotinje, neko moze da kaze da se srozala bas i zbog ovakvih predstavnika kakve salje Norveska ove godine.
 
Pa čim je žensko, odmah skandal 😣🤮 gde je jednakost ovde #pravdazaronelu
U albanskom nastupu i muški plesači se dodiruju po intimnim delovima.

A što se tiče Letonije ili bilo koje druge pesme, običan svet/gledaoci se više fokusiraju na nastup i muziku nego na reči. Naročito što mnogi ovde a i šire ne stoje baš najbolje sa engleskim. :p
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Meni se cini da je tu i poenta da svako moze da nadje nesto za sebe, pa da li mu je volja da gleda Litvance koji se ljube na sceni ili Poljakinje kojima sise ispadaju iz dekoltea dok peru ves.. Nista lose ni sa jednim ni sa drugim u smislu show program kao Evrovizija.. Sto se toga tice Ronela nije nista nevidjeno ranije, ne bi bila ni Sara, a i nece to tako drasticno da utice na plasman.
 
Najbolja proba do sada. Prelepa je i ceo taj vajb koji je uspela da dočara. Mislim da će se kvalifikovati. Ja bih baš voleo 😍
 
Udjem ja u temu Kipar, da procitam sta ste pisali od juce, i tako krene polemika oko ovogodisnje predstavnice, pa rangiranje prethodne poslednje 4 predstavnice, koje bolji (slazem se sa Josipom.), a onda se preslo na Albanku i citam, citam i tako posle x postova, mislio sam da sam u albanskoj temi, a ono u stvari i dalje sam u kiparskoj. 🤪 Stefanov post me je vratio na pravo mesto.
Svakako mislim da je ovo bila jedna od najboljih proba u oba finala.
 
Udjem ja u temu Kipar, da procitam sta ste pisali od juce, i tako krene polemika oko ovogodisnje predstavnice, pa rangiranje prethodne poslednje 4 predstavnice, koje bolji (slazem se sa Josipom.), a onda se preslo na Albanku i citam, citam i tako posle x postova, mislio sam da sam u albanskoj temi, a ono u stvari i dalje sam u kiparskoj. 🤪 Stefanov post me je vratio na pravo mesto.
Svakako mislim da je ovo bila jedna od najboljih proba u oba finala.
Drago mi ue da sam nekada nekoga vratio na pravo mesto. Hahaha
 
Back
Top