lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

Kakva dusa od zene 🥰 dotrcala do Letonaca da ih zagrli i utesi nakon proglasenja finalista
 
NAKON NASTUPA U POLUFINALU
Lady Gaga Compliment GIF
 
Meni će ova pjesma biti vječno dosadna i trajati 10 minuta, ali sve je ovdje sinoć lijepo izgledalo.
 
Fantasticna je bila, zasluzeno finale. Vokalno bez greske, pesma odlicna + nastup sa stilom. Bas sam uzivao.

Zelim joj odlican plasman u finalu.
 
Baš je zaslužila, mislim da će fino proći u finalu jer litvanska dijaspora zna često da se aktivira i dogura pjesme u top 10 televotinga ili bar jako blizu top 10, nešto kao srpska, a pogotovo što sad pjeva skroz na litvanskom. Dobiće 12 od ukrajinskog žirija milion posto
 
Ja baš volim kako su oni postali ozbiljna ESC nacija, nekoć eventualno izlet u finale, a sad već godinama uglavnom dobri i kvalitetni. Očekujem do kraja decenije njihov ESC trofej, zaslužili su

A Moniki minimalno top 15 u finalu 🙏
 
Ovde je bas proradio sharm i harizma, nije me pesma na prvo osvojila, ali je Monika bas pogodjena za ovaj vajb i mislim da ce mi se vremenom i pesma vise svideti. Vidim da nije bila sigurna za finale po komentarima, ali kako sam gledao neznajuci ko je favorit, a ko nije bio sam siguran da ce u finale.
 
Monika u finalu lagano 24pts od Ukrajine, a sigurno dosta bodova i od Letonije,Poljske, UK, irske, francuske, a negde sam pročitao da su u Italiji poludeli za pesmom. Lagano top 15, a možda i bolje
 
Užasna je, mada se prolazak nije dovodio u pitanje.Classy štob se reklo.
No, ona mi deluje kao teška oloscina, prava je ona zla komšinica sa sela, koja te kao razume i teši, puna saosecajnosti i brižnosti, a zapravo je zadovoljna što ti loše ide.I šta će njoj ukrajinska zastava, El predstavljas Ukrajinu ili Litvu ?! Islandjane su pre neku godinu teli da lincuju zbog palestinske.
 
Užasna je, mada se prolazak nije dovodio u pitanje.Classy štob se reklo.
No, ona mi deluje kao teška oloscina, prava je ona zla komšinica sa sela, koja te kao razume i teši, puna saosecajnosti i brižnosti, a zapravo je zadovoljna što ti loše ide.I šta će njoj ukrajinska zastava, El predstavljas Ukrajinu ili Litvu ?! Islandjane su pre neku godinu teli da lincuju zbog palestinske.
Da, palestinska usred Izraela. Hmm
 
JEEEE, video sam je danas u gradu, kako kupuje sladoled, kako smo je napali sa svih strana za slikanje.. Ona je CARICA! 🤩🤪
 
@Mrm Monika sad okačila storyje sa fanovima, mozda si ti na nekom storyju
 
@Mrm Monika sad okačila storyje sa fanovima, mozda si ti na nekom storyju
Jaooo to je to, ovaj crno beli video, tu je kupovala sladoled, ja prilazim bukvalno tada, iz bara u pozadini.. Ahaha.. 😛
Aaaa ubiću je, zašto nije stavila kad smo mi došli, bukvalno 15 sek kasnije.😭😭
 
Back
Top