lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

Boze kolika je ljubav ova zena. Jutros okacim story podrske Moniki pred sutrasnje finale i ona mi ladno odgovari i re-postuje story, pored svih obaveza i proba koje su krenule vec od jutros. Monika LIUGEND :love:💛💚❤️
 
Boze kolika je ljubav ova zena. Jutros okacim story podrske Moniki pred sutrasnje finale i ona mi ladno odgovari i re-postuje story, pored svih obaveza i proba koje su krenule vec od jutros. Monika LIUGEND :love:💛💚❤️
Da, da, trudi se svima da odgovori, da postuje, da okači..super je.. :)
 
Kakva gospodjetina. Meni licno najbolji nastup i pesma i cist dokaz da su glasovi zirija namesteni.
 
Odlična je bila standardno, plasman u granicama očekivanog. Moglo je koje mesto više. Iznenađen sam niskim plasmanom kod žirija.
 
Super mi je bila i bilo je uživabje i gledati je i slušati. Ali mi je toliko išla na živce sa onom ukrajinskom zastavom, skontali smo da ih podržavaš, smalakši više. Ako ti je toliko stalo regrutuj se i uzmi pušku pa raspali
 
Ja sam u šoku šta čitam ovde, da ovo znaju fanovi iz drugih zemalja, bili bi zgranuti...
 
Ja sam u šoku šta čitam ovde, da ovo znaju fanovi iz drugih zemalja, bili bi zgranuti...
Ti stvarno imaš problem sa tuđim mišljenjem. Šta si ti ovde, dežurni Dalaj Lama
 
Ti stvarno imaš problem sa tuđim mišljenjem. Šta si ti ovde, dežurni Dalaj Lama
Ne naravno, svako kako mu volja, samo ne mogu da shvatim da neko nešto što je namenjeno dobru, nešto plemenito kritikuje na takav način, meni je to šokantno iskreno.. 😬
 
Upravo, ukrajinska zastava je postala moneta za potkusurivanje u ovih par meseci, i jeste degutantno skupljanje sitnih poena na taj nacin.

Inace super za Moniku i Stefana sto su zabelezili lep plasman, oni su ipak bili najosteceniji suncem
 
Znači to što sam ja nosio tamo sve vreme narukvicu Ukrajine, a posle i malu zastavicu koju sam dobio od prijatelja iz Švedske je degutantno, jezivo, nikakvo, potkusurivački.. :(
 
Znači to što sam ja nosio tamo sve vreme narukvicu Ukrajine, a posle i malu zastavicu koju sam dobio od prijatelja iz Švedske je degutantno, jezivo, nikakvo, potkusurivački.. :(
Meni je to degutantno, ulizivački i licemerno. I ti i taj tvoj famozni prijatelj iz Švedske, a i svi ostali prijatelji iz Evrope (a kako vidim imaš ih više od Zelenskog lično), lepo se angažujte pa pravac Kijev. Puške u ruke i mašite njima, koliko vas ima kontam da bi bez problema osvojili neki manji grad (mada sa vašim kapacitetima i sposobnostima Moskva bi kapitulirala za desetak dana).
 
Back
Top