mt Malta 2022: Emma Muscat - I Am What I Am

I ja, ali i dalje mi je među najgorim i najneinspirativnijim pesmama ove godine :ROFLMAO:
 
Meni je ovako ok, nije mi tako losa, ali prethodna je bolja. Ova mi cak nekako nije takmicarski.
 
Sa ovolikom liberalštinom, mislim da im se smeši pobeda u jednoj od narednih godina u toku decenije
 
I ova kao Andromache mi srce slomila, pa koga sad da gledam u finalu? Glavne lutke poispadale 🥲

Rip aj em vot aj em, guilty pleasure koji ću i dalje slušat 🥰, ali nastup stvarno jesc razina
 
I ova kao Andromache mi srce slomila, pa koga sad da gledam u finalu? Glavne lutke poispadale 🥲

Rip aj em vot aj em, guilty pleasure koji ću i dalje slušat 🥰, ali nastup stvarno jesc razina
Tuga... toliko sam je zavoleo
 
Jedva cekam da vidim kako je prosla po ziriju 😁
Sva sreca pa je necemo slusati u finalu. Da je ostala prva pesma bio bi lepsi paketic, ovako cao zdravo, prijatan let za Maltu zelim.
 
Pa kako nisi zapamtio I am what I am, ponovila 300 puta? 😢
 
Nije mi lako ovo čitat, ali bilo bi fino kad bi se vratila jednog dana 😊
 
Meni je ovo bilo dobro haha, ona prelijepa, fina generična pjesmica u skladu sa godinama i njom, mogla je komotno proći, ali nije me iznenadilo nimalo što nije
 
Prelepa je bila,prelepo peva..ali nedovoljno nažalost. Više sreće sledeće godine.
 
1) Ne mogu da verujem da su ceo klavir uzeli da bi ona na njemu "svirala" cele 4 sekunde
2) Ovo ni na MF ne bi proslo u finale
3) Na momente je zvucala bas bas lose

Zasluzeno ispadanje.
 
Potpis, jako bledo i neubedljivo, jedva doraslo i dečijem Eurosongu.
 
Back
Top