de Nemačka 2022: Malik Harris - Rockstars

Odgledao sam nastup I swear to god i nekako mi je bilo meh.

Soap - ne kapiram kako joj se uopšte desio onaj peh sa tekstom. Animacije na ekranima fantastične. Ona je simpatična i volim je od ranije, ali je jako neozbiljno pristupila projektu.
 
Odgledao sam nastup I swear to god i nekako mi je bilo meh.

Soap - ne kapiram kako joj se uopšte desio onaj peh sa tekstom. Animacije na ekranima fantastične. Ona je simpatična i volim je od ranije, ali je jako neozbiljno pristupila projektu.
Ahaha mislim da je rekla da su je zbunili baloni šta su se duvali ahhaha
 
Svašta. Zbunjen sam koliko i ona. 😂
 
Meni ovo svakako meh, tipa napredak za Nemačku u smislu možda se naguraju koje mesto više nego inače.
 
Minipop

XfPLb1J.jpg
 
Look where we are
We used to be the ROCKSTARS
Who never thought of no harm
'Til this thing we call life stopped gleaming
I wish there was a way to go back dreaming...(y)✌️🌠🎇
 
Pesma koja je najvise napredovala kod mene. Otprilike sa 13-14. pozicije skocila na 4. mesto. Slusajuci redom pesme, u jednom momentu sam se zapitao zasto je ovo tako nisko, kada svaki put slusajuci, uzivam u njegovoj uzivo izvedbi. Pogotovo mi se dopada rep deonica.
 
I kod mene je slična situacija, svakako pretenduje na to da mi bude najveći grower ove sezone. Danas mi je naletela pesma na Dizeru i toliko mi je lepo legla, skoro pa neočekivano.
 
Ova numera je vrhunska, sve je bolja i bolja.. Boja glasa je prelepa..a uživo izvedba je uživanje.... 👌
 
Jedini momenat kada se blago uzbudim misleći na Nemačku na ESC je kada se setim potencijalnog top 5 plasmana Bena Dolića 2020. godine. Ovogodišnja pesma me ostavlja ravnodušnim.

Auf Wiedersehen.

No Way Reaction GIF
 
Malik u Jerusalimu

FCQidfi.jpg
 
Meni je ovaj dečko skroz simpa, baš djeluje nekako dobroćudno. Šteta što mu pjesma nije jača
 
"Rockstars" na kućnoj žurci

 
Jako lepa verzija. Iako verovatno nije predodređena na uspeh na ESC-u, meni je ova pesmica jedna od dražih ove godine, iako nije delovalo da će tako biti u početku.
 
Samo ok. Dok je slusam, drzi paznju, a cim se zavrsi nije me briga za nju. Mislim da ce tako biti i sa gledaocima. Dosta njih ce reci da je pesma ok ali malo ce njih hteti i da glasa za nju.

Javlja mi se neko 20. mesto (plafon).
 
Ovo je pjesma koja mi je baš sjela na prvu. Nije za neki plasman, ali za osobno slušanje i relaksaciju mi odgovora
 
Back
Top