de Nemačka 2022: Malik Harris - Rockstars

Isuse ja još ovo nisam presllušao ...prvo izašle naše pesme ,pa se dore... pa reakcije na pesme...
moram ovaj vikend...
 
Neverovatno sto Eskimo Callboy nije ni prosao konkurs (pesma Pump It).

Ne svidja mi se nesto, ali bi bar imali sansu za neki bar solidan plasman. Poslednji bod na tvt su osvojili 2018.
I ove godine ce nastaviti taj trend. (y) Jedino sto bi se reklo da mi se priblizno dopada je Malik Harris-Rockstars. Malo podseca na Eminema u tim rep deonicama. A usput, jedino bih voleo jos da cujem na Evroviziji Nico Suave & Team Liebe-Hallo Welt; ok je i bar je na nemackom.
Po meni vec vidjeni poslednji ili pretposlednji.
 
Meni se dopala pesma Eskimo Callboy-a, mada kapiram da su bili malo kontroverzni zbog imena iako do sad nisam znao da je reč eskimo uvredljiva
 
Послушах и ја немачке песме и могу да кажем да је четири од шест нумера већ виђено за још једно дно табеле у финалу. Ако желе да се помакну са те незахвалне позиције, нека пошаљу Малика Хариса или Фелисију Лу.
 
Rekli su mi da je uvredljivo jer su svi Inuiti eskimi, ali nisu svi eskimi Inuiti. Šta god to značilo.
 
Švabe danas biraju pesmu.....al ne mogu to gledati kao ni Francuze sutra ...šmrc
 
Ovi su na pola s nastupima, Malik je bio dobar, druge dvije pjesme mi se ne sviđaju.
 
Emily zaboravila tekst, da nije publike i dalje bi vikala HOW?? :ROFLMAO:
 
Hahaha pa sad kad kažeš, možda i jest, meni se baš učinilo da se izgubila.
 
Ahaha ma bit će da je zaboravila, bilo preawkward.:ROFLMAO:
 
Felicia mi je isto bila dobra, ali pjesma Rockstars mi je bolje sjela.
 
Javljaj što se događa ako ćeš gledati do kraja. Ne znam ni kako će im izgledati glasanje, vidim da završavaju za pola sata.
 
Back
Top