de Nemačka 2022: Malik Harris - Rockstars

Vidjela sam da su ju na početku prikazali, ali nisam povezala jer isto ništa ne razumijem.
 
Neće.

Edit: Aha, već se zna! :D Super za Malika!
 
  • Like
Reactions: Mrm
Njemačka nakon 3 godine napokon bez tvt nule?
 
Pa nece valjda biti 0, bukv bi okrenuli olimpijski ciklus bez poena
 
Jako lepo, boja glasa je izuzetna, ima malo "roka" u glasu, a nije rok, to mi se dopada..ne dopada mi se sto nosa gitaru po secni, outfit je super, casual, izvedba mi je odlična, verujem mu kada nastupa..
 
Ovi Njemci stvarno ne znaju napraviti pjesmu. Uspjeh će biti ako im televoting ne spiči 0.
 
Ne svidja mi se nesto, ali bi bar imali sansu za neki bar solidan plasman. Poslednji bod na tvt su osvojili 2018.
hahahaahhaha :D

Nisam jos gledao nastupe , ali pobedio mi je favorit na osnovu pesama.
 
Retko odvratno od strane fanova to sto su naknadno zavoleli Dzamalu.

A i njeno sukljanje po nacionalnim finalima mi je degutantno. Svakako je svoju muzicku karijeru izgradila na politickim situacijama, bukvalno muzicki ratni profiter.

A steta jer je mogla bez svega toga, na osnovu cistog glasa
 
Drago mi je sto je on pobedio. Uzivo je bio odlican, nastup sasvim ok, kod mene je upao u TOP 10 i ima prednost jer me u rep deonici malo podseca na Eminema (sto je plus).
Za pocetak nek osvoji koji poen, a velikim uspehom cu smatrati ako izbegne bottom 5.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ok mi je ova pesmica. Ništa posebno, ali je slušljiva i prijatna. Ne verujem da će postići neki zapaženiji uspeh, ali ne bi trebalo da završe sa nulom.
 
Back
Top